Зарядка для схуднення живота

Зарядка для схуднення животаЖивіт – наше найслабше місце. Він як дзеркало: по ньому судять схудли ми чи одужали, може одягати балахіни замість красивих обтягуючих суконь, а може – розбудовувати своєї в’ялістю і розтяжками. Ось чому худнувши, жінки, мабуть, найбільш активно трудяться саме над цією примхливою частиною тіла.

Перший крок до схуднення живота – регулярні тренування.

Почніть з самих простих вправ: до речі, знайомих вам ще з дитинства. Наприклад, хитання преса – ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах, видихаючи – згинайтеся і опускайте голову, а вдихаючи – лягайте. Так ви зміцните верхні м’язи живота. Зробіть стільки, скільки ви можете, – максимальна кількість.

Візьміться руками за важку нерухомий предмет – ліжко, диван, щільний стіл – зігніть коліна, видихаючи, підніміть ноги високо над головою, а коли вдихаєте – опускайте ноги.

Зігніть ноги в колінах під прямим кутом. Руки – за голову. Піднімайте верхню частину тіла, поки не вийде кут в 30 º. Так – 5-10 раз.

Згинайте ноги і тазобедрені суглоби, не встаючи з підлоги, під кутом в 90 º. Намагайтеся підтягти стегна до живота, при цьому чиніть опір цьому упертим в колінах руками. Так – близько 10 разів.

Зміцнюйте прямі м’язи живота. Покладіть під голову лікті так, щоб вони були розведені в різні боки. Підніміть голову разом з тазом, коли вдихаєте. А видих робіть, повертаючись в ІП. Робіть вправу швидко.

Підніміть ноги перпендикулярно підлозі. Схрестіть. Руки – «по швах». Трошки піднімайте і опускайте таз, спираючись при цьому на руки. Зробіть 3-5 разів.

Щоб зміцнити бічні і центральні м’язи живота, піднімайте праву ногу на 60 º і тримайте. Ліву в той час – зігніть в коліні. Праву руку витягніть так, щоб вона була паралельна правій нозі, ліва рука повинна бути витягнута вперед і вгору під кутом в ті ж 60 º. Те ж саме виконайте з лівою ногою, міняючи положення навпаки. Так – 5-10 раз.

Хочете зміцнити косі м’язи живота – покладіть руки за голову, коліна залиште зігнутими. Вдихніть, підніміть, видихніть – ляжте.

Сядьте на край крісла або дивана. Заведіть руки за спину і зіпріться ними про щось (стілець, стіл і т.п.) На вдиху – повільно піднімайте тулуб на руках. Слідкуйте, щоб прямими були ноги, інакше вправа буде виконано неправильно.

Стоячи, поставте трохи зігнуті ноги на ширину плечей, а руки – на стегна. Таз, з усіх сил напружуючи попу, висувайте вперед. Повертаючись в ІП, розслабтеся.

Тепер комфортно розташуєтеся на стільці. Руки – на пояс. Поверніться вправо, потім вліво. Так – 10 разів в кожну сторону.

Встаньте на коліна. Прогніться назад з рівною спиною на вдиху. Поверніться в ІП – на видиху.

Щоб досягти найбільшого ефекту – краще за все займатися сутра (недарма ж і називається зарядкою) і, звичайно ж, до сніданку. Ну, або як мінімум години через два-три після їди. Саме вранці організм дуже інтенсивно, а відповідно – ефективно – спалює жири.

Виконуйте вправи по 15-20 разів, йдіть від «простого» до «складного». Тренуйтеся постійно, без перерв, не щадите і не шкодуйте себе, а й до фанатизму не доводьте: двох-трьох тренувань на тиждень цілком достатньо, щоб досить швидко порадувати себе пружним і шовковим животиком.

І, якщо у вас проблеми з хребтом, то краще всього проконсультуйтеся перш, ніж взятися за активну схуднення живота – до лікаря, щоб не нажити проблем свого здоров’я.

Напишіть відгук