Як зробити парфуми в домашніх умовах?

Отже, сьогодні ми навчимося, зробити духи в домашніх умовах: швидко, економно і дійсно ароматно!

Крок перший у справі, як зробити духи в домашніх умовах: вибираємо аромат

Як зробити парфуми в домашніх умовахПодумайте про те, які запахи вам подобаються: квіти, фрукти, трави і прянощі. Ми візьмемо ці аромати прямо з їхнього джерела, наприклад, лимонної, апельсинової або грейпфрутовий шкірки, квіткових пелюсток або листя трав. Можна також використовувати для створення певного аромату ефірні масла, які представляють собою леткі олії екстрактів рослин. Ефірні масла дуже концентровані, тому додавати їх потрібно лише по кілька крапель. Можете також подивитися статтю про модні аромати 2012, вона допоможе вам зорієнтуватися у світі запахів.

Крок другий: масляна основа

Ми будемо робити духи на масляній основі. Запах таких духів тримається довше, ніж запах парфумів на основі спирту. Природна температура тіла постійно підігріває масло, від чого ароматичні складові повільно випаровуються, поширюючи запах.

Кращою основою для духів буде масло виноградних насіння або високоякісне оливкова олія. Масло і квіткова складова беруться в пропорціях 2:1. Вибирайте квіти з сильних запахом, такі як пелюстки троянди, жасмину, лаванди, конвалії, бузку та інші приємні для вас запахи.

Крок третій: Змішання компонентів

У скляному посуді роздушіть злегка пелюстки квітів ложкою або пам’ятаєте їх, поки вони не пустять сік. Потім залийте квіти маслом, щоб воно ледь покривало їх, накрийте посуд марлею і так залиште настоюватися на 24 години. Коли час закінчиться, процідіть суміш через марлю залиште її ще на 24 години.

Крок четвертий: Додайте спирт

Додайте в суміш трохи горілки, щоб духи можна було розпорошувати за допомогою розпилювача. Співвідношення масляної суміші до горілки має бути 3:1. Поєднуючи горілку з маслом, додайте горілку по одній краплі, ретельно розмішуючи, щоб всі компоненти утворили однорідну суміш.

Зберігання духів

Зберігайте духи в скляному посуді з коричневого скла, щоб світлові промені не вплинули на аромат. Флакончик з духами тримайте в темному прохолодному місці. Тільки тоді духи ще довго будуть зберігати свій аромат.

Як з’ясувалося, у цій справі, достатньо лише невеликих фінансових вкладень, трохи індивідуального смаку і кмітливості. У вас вийшло? Що ж, це дійсно ароматно, самобутньо і здорово!

Якщо ви віддаєте перевагу користуватися покупним парфумом, можливо, вас зацікавить стаття про те, як відрізнити підробку парфумів.

Напишіть відгук