Як зробити домашній лимонний спрей для тіла

Лимонний спрей для тілаПриготування домашніх лосьйонів і спреїв для тіла – це цікавий, креативний та екологічно чистий спосіб отримати натуральні продукти для догляду за тілом. Використання натуральних інгредієнтів знижує ризик алергії, що іноді трапляється при застосуванні покупних засобів. До того ж, ви збережете гроші, які могли б витратити на покупку дорогих продуктів для тіла.

Приготування спрею для тіла тільки зі свіжих лимонів або з додаванням інших цитрусових фруктів виконується просто, але вимагає деякого часу. Додаткові продукти, такі як скраб для тіла, лосьйон і крем, теж можна зробити з лимонів та інших фруктів.

  1. Вимийте і висушіть свіжі лимони або інші цитрусові фрукти. Ножем зніміть верхній шар шкірки. Намагайтеся, щоб білої внутрішньої шкірки потрапило якомога менше.
  2. Шкірку поріжте на дрібні шматочки. Відміряйте по 1 чайній ложці лимонної, мандаринової і апельсинової шкірки, поклавши в посуд з непроникною для повітря кришкою. Або використовуйте 3 чайні ложки шкірки лимона, якщо у вас є тільки вона.
  3. Відміряйте 3 столові ложки горілки і додайте її до цитрусової шкірці. Закрийте посуд і поставте в темне прохолодне місце на 7 днів.
  4. Отриману настойку процідіть, і рідку складову перелийте в скляну миску. Шкірку викинете. Додайте 5 крапель лимонного ефірного масла, 10 крапель мандаринового ефірного масла і 12 крапель апельсинового ефірного масла і все розмішайте. Влийте 2 склянки дистильованої води і знову розмішайте.
  5. Суміш перелийте в пляшку або банку і закрийте щільною кришкою. Потрясіть і поставте в холодне і темне місце. Протягом 18 днів струшуйте суміш щодня, не відкриваючи кришку.
  6. Коли суміш настоїться, перелийте її в декоративну пляшечку з розбризкувачем і користуйтеся, як звичайним спреєм для тіла.

Примітки

  1. Якщо хочете, щоб спрей вийшов тільки лимонний, використовуйте лише лимонне ефірне масло і лимонну шкірку. Щоб лимонний запах спрея був сильніший, візьміть замість простої горілки лимонну.
  2. Лимонний спрей для тіла робіть лише невеликими порціями, щоб він не зіпсувався, адже він не містить ніяких синтетичних консервантів. Струшуйте перед кожним використанням, тому що рослинні інгредієнти не змішаються повністю без додавання хімічних зв’язуючих речовин.
  3. Зберігайте домашній спрей для тіла в недоступному для дітей місці.

Напишіть відгук