Як відрізнити підробку парфумів

Як відрізнити підробку парфумівДухи – особливо цінна зброя в арсеналі прекрасної леді, тому сьогодні жіночий журнал Womansonly вирішив розповісти вам про те, як не помилитися при купівлі парфумерії. Сьогодні мова піде про продукцію, яка в найменшій мірі має відношення до реальних парфумерних товарів, це – грубі або, навпаки, віртуозні копії, які крім невідповідності запаху можуть принести і значної шкоди здоров’ю.

Як відрізнити підробку духів, чи можна взагалі при відвідуванні магазину виявити підроблені парфуми? Отже, вчимося разом!

Здається, чим популярніші духи, тим більше ймовірність, що ви придбаєте підробку, а не справжню парфумерію. І це зрозуміло, адже збути улюблений дамами парфумерний продукт значно простіше, ніж духи невідомого виробника. Причому, великий парфумерний магазин не стане гарантією достовірності продукту. Найчастіше, в магазинах навіть і не знають, що продають підробки, причини можуть бути різні: від банального небажання перевіряти якість товару до великих махінацій постачальників. Проте в будь-якому випадку страждає покупниця, яка купила підроблене «Kenzo» або «Chanel».

Підроблені духи наносять удар не тільки гаманцю…

До того ж, підроблені парфуми зовсім не так нешкідливі, як здається. Вони здатні не тільки зіпсувати настрій, а й принести серйозну шкоду здоров’ю. Підроблені «умільцями» духи, нанесені на шкіру, можуть викликати сильну алергію, аж до набряку Квінке, а також отруєння. Ну і, звичайно, неприємно і викладати великі гроші за підробку.

Як відрізнити підробку парфумів, вирушаючи в магазин?

Наведемо тут кілька правил, дотримання яких в значній мірі знизить ризик придбати підроблену парфумерію:

Правило 1. Якщо ви хочете придбати саме справжні парфуми, а не сурогат, обов’язково отримуйте якомога більше інформації про вподобаному товар, але й самі не втрачайте пильності.

Сьогодні кожна жінка має доступ в інтернет, просто зайдіть на сайт виробника, і там ви дізнаєтеся дуже важливу інформацію. Наприклад, про те, що дані духи мають флакон певного виду, прикраси або тиснення. Тут можна дізнатися і про країну-виробника. Роздрукуйте ці дані, і сміливо йдіть з ними в магазин, вони підкажуть вам, які відмінності підробки парфумів від справжньої продукції серйозних виробників.

Правило 2. Якщо ви будете купувати парфумерію в невеликому магазинчику, на ринку або в переході, будьте впевнені в тому, що ви придбаєте підробку парфумів. Це – аксіома.

Правило 3. Ходіть тільки в спеціалізовані парфумерні магазини, де є пробники на кожен вид духів або туалетних вод.

Правило 4. Звертайте увагу на флакон, саме цей видимий елемент настільки повітряної продукції, як духи, дозволить визначити підробку. Поважають себе виробники випускають парфумерію в бездоганних флаконах, на яких немає ні подряпин, ні дрібних сколів. Ємність повинна бути обов’язково зроблена з бездоганно чистого скла.

Правило 5. Вся увага – упаковці. Вона повинна бути зроблена з дуже якісного, міцного картону. На картоні повинна бути напис, в якій повинно говоритися про те, де саме зроблено даний продукт. Цей напис і всі інші повинні бути надруковані досить чітко. Картонна упаковка парфуму додатково обгорнута в целофанову плівку.

У справжніх духах целофан натягнутий скрізь рівномірно, немає жодної деформації або непотрібної складочки. На упаковках іноді вказують повний склад парфумів, але це зовсім не обов’язково.

Правило 6. Приділіть увагу деталям. Якщо духи досить дорогі і відомі, виробники намагаються захистити їх додатково, наприклад, прикрашають їх напівдорогоцінним камінням, стразами Сваровськи або шкірою. Іноді флакони виготовляють з кришталю найвищої чистоти. Іноді виробники йдуть ще на одну хитрість, вони виготовляють флакони самої незвичайної форми, такі ємності дуже складно підробити. Тому, тут ми повертається до пункту першого в списку, як відрізнити підробку парфумів – обов’язково дізнайтеся все-все про, що здобувається товар ще заздалегідь. І вам, безумовно, воздасться за вашу працю!

Правило 7. Якщо ви вже зробили свій вибір, але сумніваєтеся в достовірності парфумерного продукту, попросіть сертифікат відповідності на даний товар, причому друк на цьому документі повинна бути оригінальна, а не скопійована.

Останнє можна перевірити, подивившись на сертифікат під кутом – надрукована на принтері друк фактично не має товщини, адже вона створена апаратним методом, справжній штамп повинен виділятися, барвники також відрізняються значно.

Правило 8. Якщо ви заздалегідь дізналися, де саме мають проводитися дані духи, звіртеся зі штрихкодом на упаковці, в якому обов’язково шифрується країна-виробник.

Напишіть відгук