Як вибрати правильний зонт

Як вибрати правильний зонтСкільки б зимі ні злитися і ні відвойовувати свої сніжні й морозні права, все одно колись та настане весна – пора романтичних зустрічей, радісних знайомств, зародження самих яскравих емоцій і … пишних і розкішних злив. Так що ми, слідуючи за тими, хто купує сани влітку, придбаємо парасольку взимку.

Фахівці вважають найменш міцними моделями найскладніші, та й практичний досвід неодноразово підтверджував, що тривалу службу, як правило, гарантують варіанти, що володіють мінімумом деталей. Саме тому по можливості нам варто віддати перевагу парасольці-тростині.

Ще одне правило – у якісних парасольок багато спиць: саме ці металеві елементи надають йому необхідну міцність. А значить, нам не слід соромитися приголомшити консультанта проханням повідомити їх кількість. У пристойного варіанту все спиці обов’язково фіксуються ковпачками: пришиті, вони швидко виходять з ладу.

На куполі парасольки не повинно виявитися навіть крихітних дірочок – це гарантія того, що тканина не розійдеться. А ручці належить бути міцною і легко витримувати сильний натиск.

Особливої ​​уваги вимагають автоматичні моделі: їх прямо в магазині пару-трійку раз відкриємо і закриємо, стежачи, щоб механізм працював без дивних звуків і перебоїв, ходив плавно, без ривків.

Гарантовано довго слугуватимуть нам японські та французькі варіанти. Знайти позначку про країну-виробника зможемо на куполі, кнопці, хлястики, вшитою етикетці та ручці. До фірмових моделям, як правило, додається інструкція про виріб і правила догляду за ним.

Самими недорогими є нейлонові парасольки. Вони мають некапризним характером, один мінус – грубуваті. Виконані з поліестеру моделі, шовковисті або атласні, дорожче, але виглядають набагато шляхетніше.

Варіанти з епонжа (тип плащової тканини) практично не намокають, тому сохнуть за кілька хвилин. Активно конкурують з ними в цьому чудовому властивості парасольки, що володіють тефлоновим просоченням, з яких краплі просто скочуються.

Напишіть відгук