Як вибрати сексуальну нижню білизну

Як вибрати сексуальну нижню білизнуЧоловічий, чисто споживчий погляд на жінку, стверджує: “Коли ти в сексуальній білизні, стає абсолютно неважливо, який у тебе характер, про що ти думаєш, які свої якості ти б хотіла підкреслити. Єдине важливо, що я хочу тебе.”

Сексуальна жіноча нижня білизна – це абсолютно особливий світ жіночого зваблювання, легкості, грайливості і краси.

Вона приносить неймовірне задоволення і його власницям, і тим, для кого воно надівається. Еротична білизна подобається всім: і юним дівчатам, і зрілим жінкам, і звичайно – чоловікам. Сексуальна білизна здатна змусити вас по-новому поглянути на багато речей і змінити ставлення до себе і оточуючих. Жінка, у якої під одягом надіто щось пікантне, яскраве, надзвичайно красиве, миттєво відчуває, як у неї підвищується самооцінка, вона починає відчувати себе привабливою, сексуальною і загадковою.

Ще один плюс на користь еротичної білизни та одягу – це можливість освіжити відносини між закоханими, здивувати коханого чоловіка в ліжку, порадувати друга і привнести в буденне життя нотки сексуальності та гри. Можливості, які надає сьогодні індустрія еротичної білизни, безмежні. Білизна для особливих випадків розбудить в вас саме ті почуття, яких вам так не вистачає: пристрасть чи ніжність, романтизм або грайливість.

Яку вибрати еротичну білизну – основні види

Розбираючись в питанні вибору еротичної білизни, можна зупинитися на основних самих затребуваних сьогодні елементах цього одягу.

Бюстгальтери повинні забезпечувати хорошу підтримку грудей і відмінно фіксувати груди під час руху, і в той же час можуть бути досить відвертими. Правильно вибраний бюстгальтер здатний вигідно підкреслити достоїнства жінки і вміло сховати недоліки фігури. Практично будь-якого чоловіка не залишить байдужим гарний мереживний бюстгальтер, прекрасно підтримує жіночі груди.

Все більшу популярність у наш час набуває боді. Як предмет еротичної нижньої білизни, цей елемент одягу заводить чоловіків, спонукає до завоювання жіночого тіла і душі.

Як вибрати еротичну білизну

Корсет може створити дивовижно сексуальну і тонку талію, а такий предмет гардероба як бюст’є здатний одночасно поєднувати в собі переваги бюстгальтера і корсета. Така білизна забезпечує стрункий, сексуальний силует, а також комфорт і зручність носіння.

Більшу частину чоловіків сильно збуджують чулочки і пояси. Ця деталь одягу на 100% додасть будь-якій жінці особливу сексуальність.

Не можна обійти увагою і трусики. Вибір трусиків для конкретного випадку залежить і від типу фігури, і від настрою. Сучасні магазини нижньої білизни пропонують величезний вибір цієї частини білизни: це і трусики-танга, і міні, і стрінги, і трусики-шорти.

Комбінації і пеньюари – це частина еротичного одягу, перед якою будь-якому чоловікові важко встояти. Цей одяг спрямована на пробудження сексуального бажання і еротичних фантазій.

Збираючись на інтимне побачення, рекомендується вибирати готові комплекти нижньої білизни. Гармонійний і підібраний в єдиному стилі комплект нижньої одягу також повинен бути зручним і не створювати неприємних відчуттів. Лямки, зав’язки та інші деталі ні в якому разі не повинні тиснути або врізатися в шкіру.

Як вибрати колір еротичної білизни

Ні в якому разі не варто вибирати білизну синьо-зеленого, бордово-червоно-коричневого, отруйно-кислотного кольору. Такі гами геть вбивають сексуальний потяг у сильної статі. Виняток становлять лише випадки, коли спілкування не передбачає інтимних відносин. Білизна червоного, чорного і білого кольору найбільше підходять для еротичного побачення. Білосніжна мереживна білизна символізує непорочність та чистоту. У ній жінка виглядає ніжною і тендітною. Особливо вигідно виглядає така білизна на смаглявому тілі.

Сексуальна білизна різних кольорів

Сексуальна білизна білого кольору

Білий – колір невинності і дівочої чистоти. Білосніжна білизна викликає в чоловіку почуття обожнювання і поклоніння, спонукає його на любовні ігри стилю “Чудовисько і ніжне створення”. У такій грі жінка бере участь як тендітна трохи примхлива красуня, трошки розгублена, наївна і довірлива, повністю довіряє чоловікові і готова йому віддатися. Чоловік же грає роль сильного дикого звіра, палаючого тваринною пристрастю, але старається проявити по відношенню до дами чуйність і романтизм.

Чорна сексуальна білизна

Чорний бюстгальтер, пояс і чулки – це вже зовсім інша еротична гра. Тут чоловік провокується до агресивного, нестримного сексу. Він грає роль завойовника, але жінка не повинна здавати своїх позицій без бою. Завойовник цінує гідного противника. Більш того, ви можете спробувати опанувати ініціативу і привласнити собі роль атакуючої сторони. Але будьте обережні, в цьому випадку, в запалі “сутички” чоловік може заподіяти вам біль. Делікатно вкажіть йому на це, але не акцентуйте особливо увагу, інакше почуття провини може спровокувати у нього втрату ерекції тільки від виду вашої чорної білизни.

Червона сексуальна білизна

З червоним кольором будьте обережні, він – на любителя. Трусики і корсети цього кольору ефектні в “еротичному шоу”, яке чоловік бачить здалеку в умовах яскравого освітлення. Поблизу червоний колір досить швидко стомлює, а в інтимному півмороку стає брудно-сірим, підкреслює дефекти шкіри, сітку судин, а також волоски. Вам краще зняти цю білизну до того, як чоловік наблизиться до вас.

Напишіть відгук