Як позбутись зморшок на лобі

Як позбутись зморшок на лобіНайкращим засобом від появи зморшок на лобі можна назвати профілактичні методи, уважне ставлення до стану шкіри і міміки. У багатьох жінок є звичка хмуритися, що погано відбивається на обличчі і викликає появу на лобі глибоких горизонтальних складок, які навіть молоду дівчину можуть зовні зробити схожою на стареньку.

Багато хто тільки після цього замислюються що з ними робити. Сьогодні є безліч кремів, які обіцяють швидке позбавлення від даної неприємності, однак, перш за все, слід спробувати позбутися від звички хмуритися. Для цього слід стежити за мімікою і отримувати більше позитивних емоцій. Про те, як прибрати зморшки на лобі ми зараз поговоримо.

Як боротися зі зморшками на лобі

Перед початком боротьби зі зморшками слід очистити лоб від відмерлих клітин. Для цього в крем для гоління слід додати пару крапель перекису водню і круговими рухами нанести на лоб і змити. Перекис можна замінити сіллю. Потім слід на десять хвилин нанести на лоб маску, що складається з жовтка, чайної ложки дріжджів і меду. Після цього лоб слід протерти замороженим відваром ромашки і нанести на лоб хороший крем, виконуючи процедури, не забувайте про шкіру очей. Покладіть на них пару кружечків огірка або трав’яні компреси, а потім нанесіть ефективний крем від зморшок навколо очей.

Також ефективно розгладжує зморшки на любу маска з білка, в яку додано трохи лимонного соку. Дану суміш слід збити, нанести на лоб, змити і прополоскати шкіру відваром з пшеничних висівок.

Як ефективно прибрати зморшки на лобі

Вивчаючи, як позбутися мімічних зморшок на лобі не варто забувати про масаж, який можна назвати досить ефективним способом. Для цього слід вмочити кінчики середнього та вказівного пальців у підігріту оливкову олію і акуратно вести ними до скронь від центру чола. Після цього пальцями рухаємося від лінії брів по напряму до волосся. Потім зафіксуємо пальцями надбрівні дуги і спробуємо повільно підняти брови, при цьому пальці повинні утримувати брову. Масаж чола потрібно вести тільки по масажних лініях. Крім оливкової олії для нього можна використовувати масло розмарину, льону і ромашки. Відмінним способом позбутися від зморшок, можна назвати контрастні компреси з різних відварів, найефективнішим з яких вважається відвар з м’яти.

Напишіть відгук