Як правильно використовувати автозасмагу

Як правильно використовувати автозасмагуГарний бронзовий загар на шкірі надає своїй власниці особливий шарм і сексуальність. І багато жінок в гонитві за бажаним смаглявим відтінком шкіри регулярно відвідують солярій або піддають себе надмірному перебуванню на сонці, тим самим, завдаючи своєму здоров’ю непоправної шкоди. Але як зберегти смаглявий відтінок шкіри, придбаний за час перебування у відпустці і не заподіяти здоров’ю ніякої шкоди?

На сьогоднішній день існує єдиний безпечний метод – застосування засобів для автозасмаги. За допомогою автобронзантов і бронзерів ви зможете всього за кілька годин придбати такий бажаний бронзовий відтінок шкіри.

Автобронзанти – це креми, лосьйони, муси, спреї, які після нанесення на шкіру – після закінчення декількох годин – надають їй бажаний відтінок засмаги. Одноразове застосування таких засобів вам гарантує засмагу протягом 3-5 днів, але при регулярному використанні автобронзантов смаглявий відтінок шкіри можна підтримувати протягом тривалого часу.

Бронзери – це засоби, які на відміну від автобронзантів надають відтінок засмаги відразу ж після нанесення але, на жаль, триматися на шкірі зовсім короткий час, так як представляють собою звичайні тонувальні косметичні засоби, підфарбовуючі поверхневий шар шкіри. І саме тому при першому контакті з водою такі засоби втрачають свою ефективність.

Якщо у вас з’явилося бажання з допомогою автозасмаги стати володаркою красивої, засмаглої шкіри, необхідно враховувати деякі особливості нанесення даного засобу, так як в противному випадку ви можете знайти непривабливі яскраві розлучення.

За 24 години до використання автобронзанту нанесіть незначна кількість даного засобу на непомітний ділянку шкіри, наприклад на внутрішню частину руки, така процедура дозволить переконатися, чи подобається вам ваш майбутній відтінок шкіри, і до того ж, ви перевірите, чи немає у вас на даний засіб алергічної реакції.

Перед нанесенням автозасмаги необхідно прийняти душ, зробити депіляцію ніг і інтимних зон, а також пілінг всього тіла, приділяючи особливу увагу ліктям і колінам. Чим більш гладкою буде ваша шкіра, тим краще ляже загар, і тим довше він буде триматися. Якщо ви є володаркою сухої і чутливої шкіри, дані процедури необхідно провести напередодні ввечері, щоб за ніч ваша шкіра встигла заспокоїтися і відновитися.

Автозасмагу необхідно наносити на суху шкіру, тому після прийняття душу витріть тіло насухо і дайте йому кілька хвилин, щоб охолонути. Після чого, починаючи з ніг, наносите засіб невеликими порціями на шкіру тіла легкими втираючими круговими рухами. Будьте уважні при нанесенні автозагара на суглоби і місця їх згину, так як дані ділянки шкіри мають властивість вбирати в себе більше крему, і фарбування може проявитися інтенсивніше, – тому в таких місцях наносите мінімальна кількість засобу і ретельно його розтирайте.

Щоб уникнути фарбування долонь, попередньо надіньте на руки рукавички, якщо ви відчуваєте дискомфорт, можете обійтися і без них, але після процедури нанесення крему вам доведеться ретельно вимити руки з милом і мочалкою, приділяючи особливу увагу шкірі на зап’ястях, між пальців і кутикулі на нігтях .

Шкіру обличчя необхідно обробляти в останню чергу. Ви можете скористатися автозагаром, який застосовували для тіла, але краще придбати засіб, призначений спеціально для шкіри обличчя. При нанесенні засобу, ретельно розтирайте ділянки шкіри біля волосся, вушних раковин, на крилах носа, на самих вушних раковинах і на шиї.

Після оброблення шкіри автозасмагою не рекомендується протягом 30-40 хвилин надягати одяг, приймати душ, лягати в ліжко, – в іншому випадку ви не тільки ризикуєте забруднити речі, а й воспрепятствуете рівномірному прояву загару.

Штучна засмага буде вас радувати протягом 3-5 днів, після чого поступово змиється. Якщо раптом, після закінчення цього часу засмага змивається нерівномірно і створює непривабливі плями на шкірі, ви з легкістю зможете його прибрати, використовуючи відшелушуючі засоби або жорстку мочалку.

Якщо ви не бажаєте розлучатися з придбаним смаглявим відтінком шкіри, і хочете продовжити своїй засмазі життя, процедуру нанесення автозасмаги необхідно проводити регулярно, але не частіше двох разів на тиждень.

Якщо після прояву автобронзанта ви виявили, що в деяких місцях є незначні потьоки, і колір засмаги вийшов більш інтенсивним, виправити ситуацію можете спробувати за допомогою звичайного лимона. Наріжте лимон часточками і ретельно потріть проблемне місце, після чого обполосніть прохолодною водою. Так само, можете скористатися відшелушуючими засобами або жорсткою мочалкою. Навіть якщо ви не зможете повністю відкоригувати відтінок, в будь-якому випадку зробите його менш інтенсивним.

Напишіть відгук