Як правильно підібрати макіяж до одягу

Як правильно підібрати макіяж до одягуМакіяж, як і одяг, давно перестали бути чимось звичайним. За допомогою красивих речей і грамотно підібраного візажу ми не тільки приховуємо недоліки і підкреслюємо гідності, а й демонструємо свій статус і положення в суспільстві. Щоб цей тандем завжди був гармонійним, важливо не перекривати одного іншим.

Гарний макіяж може не гірше дорогої ювелірної прикраси підкреслити вашу індивідуальність і розбавити надто суворий наряд. Або ж, навпаки, гармонійно зрівноважити відверте плаття.

Головний секрет правильного макіяжу – це гармонія з очима, волоссям, шкірою та одягом. Красивими речами і правильно підібраним візажем можна приховати недоліки і підкреслити достоїнства, тільки потрібно прагнути, щоб цей тандем був гармонійним.

Підбір макіяжу до одягу – поради

  1. Підбирайте колірну палітру макіяжу, враховуючи колір одягу. Всі відтінки можна віднести до теплої, до холодної або до нейтральної категорії. Холодні відтінки – всі кольору з додаванням синього, теплі – жовтуваті і золотисті відтінки, нейтральні – чорний, білий, сірий.
  2. Слідкуйте, щоб відтінки губної помади, лаку для нігтів і рум’ян збігалися і відповідали кольору одягу. Макіяж холодних відтінків – холодним кольорам одягу, теплих – теплим, щоб дотримувалася колірна гармонія. З нейтральними відтінками простіше, з ними поєднуються і холодні, і теплі тони, тому, вибирайте будь-яку кольорову гаму, найбільш близьку до тону вашого обличчя.
  3. Використовуйте з одягом холодного червоного кольору макіяж відтінків сливи, а з теплим червоним – жовтувато-коричневий або червоно-коричневий макіяж. Підбирайте до одягу коричневого кольору теплі тони макіяжу – абрикосові, червонувато-коричневі або жовтувато-коричневі. Срібло, бронзу і золото в одязі обов’язково урівноважте стриманим матовим макіяжем.
  4. Приділіть особливу увагу макіяжу, якщо одягаєтеся в чорне. Цей колір підкреслює світлу шкіру, надаючи їй холодний відтінок. Тому, вибирайте тональні засоби і помаду теплих відтінків. З чорним кольором чудово виглядає помада насичених кольорів, наприклад, оранжево-морквяний, коралова, фуксія. Винні відтінки в поєднанні з чорним будуть виглядати занадто драматично. Промалюйте контур очей коричневим, сірим або чорним олівцем і ретельно розтушуйте лінії. В якості рум’ян віддайте перевагу мерехтливому бронзовому або натуральному персиковому.
  5. Виконайте максимально природний, простий макіяж, одягаючись в одяг яскравих, насичених тонів. Не використовуйте в одязі та макіяжі більше трьох кольорів. Те, що потрібно приховати або зменшити, фарбуйте в більш темні, а те, що треба підкреслити або збільшити – в світлі. Перламутрові і пастельні покриття візуально збільшують, а щільні темні – навпаки, зменшують.
  6. Нанесіть більш яскравий макіяж, якщо на вас одяг в бежевих тонах. Дуже стильно виглядають з бежевим актуальні сьогодні фіолетові відтінки, гірчичні, морквяні і медові кольори помади й тіней.

Напишіть відгук