Як правильно носити біжутерію?

Як правильно носити біжутеріюБіжутерія в усі часи була популярною та актуальною. Виконана з філігранно оброблених штучних матеріалів, вишукана і ніжна, вона коштує не надто дорого, виглядає елегантно і стильно, прекрасно поєднується з багатьма модними ансамблями.

Одним з найбільш древніх і нестаріючих прикрас є намисто. Сьогодні в фаворі варіанти будь-якої форми і довжини. Моделі-кольє і короткі намиста краще носити під коміром, довгі – вільно надягати поверх одягу або зав’язувати витонченим вузлом на грудях.

Молодим леді рекомендується віддати перевагу багатошаровим намистам, що складаються з різних намистин і скручених ниток. Якщо перекинути таке через плече, вони будуть цікаво виглядати і швидко рухатися не завадять. Оригінальне рішення – зробити з варіантів з замочком браслет, кілька разів обернувши навколо руки.

Сьогодні затребувані довгі, масивні сережки і мініатюрні кліпси у вигляді геометричних фігур. Щоб з’єднати два таких різних віяння, можна в одному комплекті поєднувати висячі великі сережки і кліпси-гвоздики.

Знову повернули втрачені позиції брошки. Їх модно приколювати на лацкан жакета або піджака, плече джемпери, драпіровку нарядної сукні, комірець або кишеню блузки (скріпивши з поличкою). Гарною брошкою не забороняється скріплювати хустки, шарфи, шалі. Вона є сильним акцентом, який не слід перебивати іншою біжутерією.

Не варто використовувати весь гарнітур одночасно, краще кольє та сережки, кліпси і браслет, браслет і брошку. Прикраси з блискучими каменями призначені для урочистих заходів, з металу, неграненого скла, пластмаси – для буднів. Кілець не повинно бути надто багато: 1-2 великих, 3-4 маленьких.

Напишіть відгук