Як правильно фарбувати очі олівцем

Жінки хочуть бути красивими. Велику роль в цьому відіграє знання того, як користуватися олівцем. Але далеко не кожна знає, як фарбувати очі олівцем. Ця стаття розповість про те, які бувають олівці і навчить, як правильно і красиво фарбувати очі.

Як навчитися фарбувати очі олівцем? Для цього потрібна практика. Після декількох тренувань ви навчитеся робити рівну і красиву лінію.

Поради щодо використання олівця:

 1. Він завжди повинен бути гостро заточений.
 2. Лінія має бути максимально наближена до лінії росту вій.
 3. Гарну лінію малюють одним точним рівним рухом.
 4. Для денного макіяжу використовують неяскравий олівець і підкреслюють куточки очей. Для вечірнього макіяжу можна брати більш яскраві і темні тони.
Як правильно фарбувати очі олівцем

Щоб правильно нафарбувати очі олівцем, потрібно знати форму очей:

 • При великих очах потрібно підвести всю верхню повіку, а нижню – від середини до зовнішнього краю.
 • Вузьким очам не підійдуть довгі стрілки.
 • Круглі очі можна звузити стрілками.
 • Якщо зовнішній куточок ока опущений вниз, то лінію стрілки треба направити вгору. Якщо навпаки, то краще підвести верхню повіку.
 • При близько посаджених очах лінія повинна йти від середини верхнього століття, при далеко посаджених потрібно підкреслити внутрішні куточки очей.

Багатьох жінок цікавить, як фарбувати очі чорним олівцем. Щоб правильно фарбувати очі чорним олівцем, потрібно знати декілька маленьких хитрощів:

 • Якщо підвести нижню повіку, очі зорово збільшаться.
 • Якщо підкреслити верхню повіку, очі стануть яскравіше.
 • До чорного олівця підходять тіні і олівці всіх кольорів.
 • Якщо підвести зовнішні сторони повік, очі стануть більші, а якщо внутрішні – менші.

Деякі жінки не знають, як фарбувати очі білим олівцем. Він потрібен для зорового збільшення очей і робить погляд свіжим і ясним. Щоб домогтися цього, потрібно намалювати невелику лінію на внутрішній стороні нижнього століття. Білий олівець підходить для близько посаджених очей. Намалюйте маленькі точки у внутрішніх куточках очей і розтушуйте фарбу. Очі виглядатимуть більш широко посадженими.

Важливо знати, як правильно малювати стрілки на очах олівцем. Щоб вийшла гарна стрілка, потрібно провести рівну лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього і вивести її приблизно на 0,5 см. від зовнішнього куточка трохи вгору. Стрілки малюють чорним і коричневим олівцями, але можна використовувати і інші кольори. Стрілки змінюють форму очей:

 • щоб збільшити маленькі очі, лінію потрібно вести від середини століття.
 • для круглих очей підійде стрілка від внутрішнього краю ока до зовнішнього, трохи потовщена на зовнішньому краю.
 • для широко посаджених очей підходить щільна чорна стрілка.

Багатьом жінкам свої очі здаються непоказними і непривабливими. Пані часто запитують: «Як правильно малювати очі олівцем?». Щоб відповісти на питання, слід визначити форму очей і в зв’язку з цим можна вибрати відповідні способи підведення очей олівцем.

Відео – “Як фарбувати очі олівцем”

Напишіть відгук