Як піклуватися про нижню білизну

Як піклуватися про нижню білизнуВиконані з делікатних тканин нижні комплекти дуже легко втрачають форму, зношуються, перестають бути зручними і затишними, стають неестетичними. Так що від своєї господині вони вимагають особливої ​​турботи й трепетного ставлення.

Нижню білизну слід зберігати на спеціальній поличці або в шухлядці окремо від інших речей: це обереже його від пошкоджень. Носити ніжні деталі туалету потрібно акуратно, не доводячи їх до сильного забруднення, адже більшості моделей, наприклад, корсетам, бюст’є, комбінаціям, шовковим і шерстяним варіантами протипоказане прання у пральній машині.

Перед пранням нижні комплекти необхідно сортувати, відокремлюючи світлі від темних і кольорових. Воду для всіх заходів варто використовувати не вище 30 ° С, порошок і мило брати не містять перборат натрію, уникати використання відбілювачів з хлором: вони просто роз’їдаючи матеріал. Сушити такі речі дозволяється тільки природним шляхом.

Під час ручного прання не можна сильно терти нижню білизну, тим більше застосовуючи жорсткі щітки. Виполіскувати комплекти годиться, опускаючи їх поперемінно то в теплу, то в прохолодну воду. Зберегти колір яскравих бюстгальтерів і трусиків можна, поклавши їх після прання в воду, збагачену лимонним соком, винним або яблучним оцтом (1с.л./1л рідини). Вичавлювати нижня білизна не рекомендується: краще покласти його на решітку або сухий рушник і дати стекти.

Стираючи нижні комплекти в машинці, варто вибирати найбільш щадний режим. Закладати їх у барабан потрібно в спеціальних мішечках або наволочках, особливо це стосується моделей з кісточками. Останні, вискочивши під час віджимання, цілком здатні не тільки порвати інші речі, але і пошкодити механізм.

Напишіть відгук