Як підтягнути шкіру після схуднення

Протягом багатьох місяців ви старанно слідували нашим рекомендаціям – дотримувалися режим здорового харчування та мучили себе в спортзалі. Бажана мета нарешті досягнута: ненависні кілограми пішли в минуле. Однак на шляху до набуття ідеальної фігури встала нова проблема – обвисла шкіра. Як її вирішити?

Як підтягнути шкіру після схудненняШкіра постійно піддається розтягуванню і стисненню. Коли ви набираєте вагу, то об’єм тіла збільшується, а разом з ним росте площа шкірного покриву. Нові квадратні сантиметри з’являються не за рахунок нових клітин шкіри, а за рахунок розтягування колагенових і еластинових волокон. Коли ви починаєте худнути, об’єм тіла зменшується, однак площа шкіри залишається колишньою. Виникає «ефект повітряної кульки».

Важливими характеристиками шкіри є пружність і еластичність. Від них залежить здатність шкіри до стягання після схуднення. Як зрозуміти, наскільки ваша шкіра еластична? Ущипніть себе великим і вказівним пальцем, а потім поверніть складку. Якщо поворот здійснюється насилу – у вас відмінна підтягнута шкіра. Якщо при повороті з’являються дрібні зморшки – еластичність на середньому рівні. При поганому тонусі шкіри складка розправляється погано.

На жаль, на пружність шкіри майже неможливо вплинути. Вона стає менш пружною з віком. Цей процес регулюється геном LOX-1, який відповідає за тонус тканин, в тому числі допомагає зберегти плоский живіт.

Ніж для фрау

Якщо ви скинули менше 10 кг, то шкіра відновиться без особливих проблем при дотриманні наших рекомендацій по схудненню. Від 10 кг до 20 кг – необхідно звернутися до додаткових засобів підтягування шкіри. Схуднення понад 20 кг – це справжній подвиг, за яким послідує наступний – втручання пластичного хірурга. «Шкіряний фартух» прибере тільки абдомінопластика.

– Хірургічне втручання може знадобитися для пацієнтів після 50. До цього віку шкіра сильно втрачає пружність. Іноді складається абсурдна ситуація, коли після схуднення доводиться набрати вагу: в підшкірний простір заливають власний жир пацієнта з іншої області.

Ніж хірурга стане в нагоді тільки для живота. Друга проблемна область – стегна – підтягується набагато краще. Інші частини тіла зазвичай труднощів не викликають.

Лікує час, а не крем

Після схуднення треба заспокоїтися і чекати – це перше, що вселяє своїм хворим Дмитро Вікторович. Час – ось головний чинник підтягування шкіри після схуднення. Після того як ви досягли бажаної ваги, повинно пройти півроку, щоб шкіра остаточно підтяглася.

Щоб прискорити цей процес, необхідно зайнятися фізичними вправами. Тут якраз і допоможуть скручування і присідання. Рухи прискорюють кровоток в проблемних областях – животі та стегнах – і шкіра швидше регенерує. Крім того, наш експерт рекомендує записатися до масажиста. Вид масажу не має значення.

– Креми допомагають мало, а точніше зовсім не допомагають. Вони на фізичному рівні просто не працюють. Це чисто психологічний момент – намазався і заспокоївся.

Гарна новина полягає в тому, що після схуднення шкіра підтягнеться, а разом з нею піде і целюліт. Особливо на задній поверхні стегон і сідницях.

Напишіть відгук