Як одягатися в стилі nude look?

Як одягатися в стилі nude look«Оголений» стиль (nude look) в 2012 продовжує залишатися в моді: в ньому сьогодні актуально виконувати манікюр і макіяж, одягатися. Останнє не припускає, як може здатися, носіння суперкоротких спідниць з безліччю розрізів і нарядів з глибоким декольте з сітчастих тканин, виключно переваги речей з матеріалів ніжно-бежевого кольору, що гармонує з тоном шкіри.

Деякі маститі дизайнери вже давно вибрали приємні пастельні відтінки коричневого в якості основного рішення для своїх моделей. І не дивно: такі рішення є прекрасною основою для розробки безлічі поєднань і при цьому не обмежують вибір крою і фасону.

Незважаючи на те, що бежеві тони некапризні, грати з ними слід дуже обережно, інакше є ризик зробити вигляд сірим і безбарвним. Саме з цієї причини для створення ефекту nude look краще брати оригінальні м’які і легкі благородні матеріали такі, як шовк, гіпюр, шифон.

«Оголений» вид відрізняє аристократичний, витончений характер, підкреслити який здатні виключно трепетні кольору: попіл троянди, тілесний, кремовий, перламутрово-рожевий і пісочний. Вони прикрасять леді всіх кольоротипів.

В одному ансамблі тут не забороняється комбінувати кілька різних відтінків бежевого кольору. Втім, не заборонено доповнювати їх шоколадними, кораловими і синіми. Головне, щоб вони теж були елегантними і стриманими.

Завершувати образ у стилі nude look рекомендується витонченими аксесуарами в тон: класичними туфельками-човниками, квадратними сумочками або клатчами строгих форм, тонкими прикрасами з платини або золота з розсипом коштовних каменів. Вибираючи подібний підхід, варто пам’ятати, що основним його правилом є помірність в декорі і деталях.

Напишіть відгук