Як не набрати вагу знову

Кожному, хто неодноразово намагався схуднути, відомо, що скинути зайві кілограми куди простіше, ніж зберегти досягнутий результат. Саме рецидив надмірної ваги – найвразливіше місце всіх сучасних методів схуднення. І це цілком зрозуміло з точки зору генетики: кількість жирових клітин закладається в період внутрішньоутробного розвитку, тому горезвісна «схильність до повноти» – це проблема на все життя.

Як не набрати вагу знову

«Дівочу фігуру найлегше зберегти в пам'яті»

Позбутися від жирових клітин ніякими методами (крім, звичайно, хірургічного) не вдасться, однак можна зменшити їх розмір шляхом корекції харчової поведінки і так підтримувати стан стрункості протягом усього життя. Саме в цьому полягає сенс відомої рекомендації: «Тримайте свою вагу під контролем!».

Які конкретні дії слід зробити для збереження стрункості, видобутої таким трудом? Перш за все, пам’ятати про зусилля, витрачені на це. Погодьтеся, буде дуже прикро, якщо час і сили, які ви витратили на боротьбу із зайвою вагою, пропадуть даремно.
Повторний набір ваги можна запобігти

Краще заздалегідь підготуватися до можливих періодів підйому ваги, ніж розраховувати, що цього ніколи не станеться. Неоціненну послугу надасть слідування простому правилу: «Правильне планування допомагає запобігти погані наслідки». Тому задуматися про те, як ви будете берегти своє нове, струнке тіло, слід ще в процесі зниження ваги.

Звичайно, повторний набір ваги може початися через досить тривалий період, через довгі роки. З одного боку, факт тривалого збереження стрункості, начебто, радує, але з іншого – отримані в процесі зниження ваги навички за давністю років можуть забутися.

І тут на виручку прийде складений вами письмовий план повернення до стрункості. У ньому мають бути відображені найбільш дієві прийоми боротьби із зайвою вагою, які максимально ефективні саме для вас – адже пройшовши свій шлях до стрункості, кожен збирає цінний арсенал «ексклюзивних методів».

Звичайно, складати цю свого роду «пожежну інструкцію» випливає, перебуваючи під свіжим враженням – не пізніше, ніж за три тижні до досягнення бажаного результату.

Напишіть відгук