Як і де краще зберігати духи, щоб продовжити їх аромат

Як і де краще зберігати духиДухи надають неповторну родзинку жінці. Напевно тому, парфумерія вважається одним і з кращих подарунків. Стійкість аромату, звичайно, залежить від концентрації і букета. Більш стійку композицію становлять деревні і сандалові запахи.

Але духи, так само як і туалетна і парфумована вода, вимагають належного зберігання, інакше вони досить швидко зіпсуються. Максимальний термін зберігання запечатаної парфумерії 3 роки, відкритою – від шести місяців до півтора років. Але і цей термін можна вкоротити, якщо не створити правильні умови для їх зберігання.

Перша умова – уникати яскравого світла. Неважливо сонячний це світло або електричний. Під впливом світла аромат змінює свою структуру. Для зберігання краще всього використовувати фабричну упаковку і кожен раз після використання прибирати духи назад у коробку. Не зберігайте парфуми на підвіконні чи інших постійно освітлених місцях.

Другий ворог парфумерії – тепло. Під його впливом духи випаровуються. Це рідко помітно на око, але верхні ноти аромату випаровуються, і запах втрачає свою первісну привабливість. Не варто розташовувати духи в безпосередній близькості від джерел тепла – батарей, обігрівачів, електричних приладів, що випромінюють тепло. Аромат краще зберігається в прохолоді. Хтось сприймає таку пораду буквально і зберігає флакон в холодильнику. Такий варіант допустимий, якщо температура в холодильнику не дуже низька. Крім того, в холодильнику багато різних запахів, які можуть зіпсувати букет парфумованої води. Оптимальна температура зберігання – 20-25 градусів. Досить помістити флакон з духами в коробку і прибрати в шифоньєр або ящик комода.

І нарешті, духи не люблять вологу. Ні в якому разі не зберігайте їх у ванній кімнаті. При такій підвищеної вологості вони зіпсуються дуже швидко.

Щоб аромат не вивітрювався і не розсіювався, стежте за тим, щоб кришка завжди була щільно закрита. Ще менше духи будуть піддані випаровуванню, якщо ви оберете флакон у формі спрею. Такий флакон хороший ще й тим, що запобігає потраплянню в духи сторонніх речовин. Це загрожує тим, що ваші духи «прокиснути». Адже навіть попадання органічних часток з шкіри може сприяти цьому.

Якщо ваш парфум загус, змінив колір або запах, з’явився осад на дні флакона, це перші ознаки того, що він зіпсований.

Якщо це все-таки сталося через давності чи зберігання або під впливом шкідливих факторів не варто їх використовувати – це поганий тон. Але й викидати не поспішайте. Їх можна потроху додавати в гелі для душу або лосьйони для тіла. А можна використовувати наступним чином. Скачайте з вати невеликі кульки і просочіть їх духами, потім розкладіть по поличках у своїй шафі. Це додасть вашим речам приємний запах, злегка вловимий аромат буде чутися в кімнаті, та й міль не буде поїдати ваші речі.

І наостанок, ще один, мабуть, кращий спосіб запобігти псуванню духів – користуйтеся ними частіше, нехай їх аромат радує вас і ваших коханих.

Напишіть відгук