Як фарбувати очі, щоб вони здавалися більшими?

Великі виразні очі завжди привертають увагу чоловіків. Навіть якщо природа не нагородила вас великим розміром очей, сучасна косметика і техніки макіяжу дозволяють дівчатам надавати виразність і візуально збільшувати маленькі очі!

Як фарбувати очі, щоб вони здавалися більшими

Як фарбувати очі, щоб вони здавалися більшимиРізноманітний макіяж віртуозно моделює очі будь-якої дівчини. Але все дуже індивідуально. Те, що підійде однієї, не обов’язково підійде іншій. Тому ми представляємо вам загальні правила макіяжу очей, який візуально збільшить ваші очі. Пробуйте, експериментуйте і підбирайте свій індивідуальний образ великих відкритих очей! Отже, скористайтеся наступною технікою:

 1. Підкресліть брови тінями або олівцем під відтінок вашого волосся. Брови – важливий момент красивого макіяжу очей!
 2. Під бровами проведіть лінію дуже світлими тінями матовою структури, обов’язково розтушуйте все.
 3. У внутрішній куточок ока нанесіть світлі тіні. Якщо макіяж денний використовуйте матову текстуру тіней, а для вечірнього макіяжу можна підібрати тіні з дрібним перламутром. Якщо фарбуєте очі для фотосесії, використовуйте виключно матові косметичні засоби!
 4. Світлі тіні розподіліть до середини верхнього повіка.
 5. Тіні темного кольору наносите на зовнішній куточок ока по діагоналі: починаючи від середини верхньої повіки рухайте аплікатор до зовнішнього куточка, зачіпаючи нерухоме повіку.
 6. Проведіть невелику лінію тінями темного кольору під оком із зовнішнього боку.
 7. Прийшов час все розтушувати. Без розтушовування грубі переходи будуть виглядати жахливо неохайно.
 8. Широко розкрийте вії і підкручує їх тушшю.

Обов’язково погляньте на відео, з чудовим макіяжем очей, від якого очі здаються більше. Дотримуйтесь інструкції і ви навчитеся в короткі терміни робити такий же виразний макіяж очей!

 

А ось декілька хитрощів, які дозволять нафарбувати очі так, щоб вони здавалися більшими:

 • Для відкритого погляду і великих очей слід фарбувати вії, починаючи від самих коренів до кінчиків.
 • Якщо ви мрієте про великі очах, відмовтеся від рідкої підводки. Вона “обмежує” очі, робить їх візуально менше. Найкраще підводити очі у вашому випадку олівцем природних відтінків (не чорним!) Або тінями і розтушовувати.
 • Акцент в макіяжі робіть на очі, а не на губи. Нехай на губах буде бліда помада, а очі виділяються на тлі особи.
 • Внутрішнє повіку краще фарбувати білим олівцем, від цього очі будуть здаватися більше! Якщо ви підведете його чорним олівцем, то очі зорово дуже зменшаться.

Напишіть відгук