Як доглядати за шкірою навесні – є нюанси!

Як доглядати за шкірою навесні

Навесні погода особливо непередбачувана. Ще вчора йшов сніг, а сьогодні вже +25. Ще півгодини тому щосили світило сонце, а вже зараз небо заволокло хмарами, і вони готові пролитися дощем. Як в таких умовах доглядати за шкірою? І якими засобами захищати її від несприятливої ​​дії погодних чинників? Розповідає дерматолог Шеріл Ебертінг (Cheryl Eberting).

Не вірте весняному сонечку!

Може здатися, що сонце навесні не таке небезпечне, як влітку. До того ж, погода протягом дня може змінюватися від сонячної до хмарної. Але нехай це вас не бентежить: наносити сонцезахисний засіб на шкіру можна і потрібно.

«Вибирайте косметику з сонцезахисним фільтром широкого спектру. У кремі також повинні бути антиоксиданти, які ловлять вільні радикали », – радить фахівець.

Увечері знімайте косметику

Щоб полегшити шкірі перехід на креми із сонцезахисними властивостями, кожен вечір обов’язково знімайте залишки косметики зі шкіри.

«Душ можна перенести з ранку на вечір, щоб не спати з сонцезахисним засобом і алергенами з косметичних інгредієнтів на шкірі», – рекомендує дерматолог.

Відкладіть пілінги на осінь

Якщо у вас намічені візити в салон краси, перевірте, чи немає серед процедур пілінгів, які видаляють верхній шар шкіри, а разом з цим знижують захист шкіри. Якщо є, їх краще відкласти.

«Мікродермабразія – найбезпечніша з процедур, щоб зробити колір шкіри рівним», – зазначає дерматолог.

Напишіть відгук