Як бізнес леді вибрати ювелірні прикраси для офісу

Як бізнес леді вибрати ювелірні прикраси для офісуЖінки прикрашали себе завжди! І неважливо, з якою метою – щоб виділитися серед подруг або привернути увагу чоловіків … До нас дійшли прикраси, які нараховують не одну сотню років.

Сучасні жінки, що працюють в офісах компаній, теж хочуть виглядати яскраво, не стандартно і бути красивими. Але для ділової жінки підходять не всі прикраси. Їх потрібно вміти вибирати, дотримуючись при цьому етикету. Зовнішній вигляд співробітників визначає імідж компанії, впливає на сприйняття її партнерами, клієнтами і конкурентами. Тому не бажані дешевий одяг, прикраси, аксесуари, але й вони не повинні бути і занадто дорогими.

Загальне правило дрес-коду: жінка не повинна носити більше трьох прикрас. Все має бути досить скромно і зі смаком. Зазвичай це обручка, сережки, браслет або ланцюжок. Для офісного стилю більше підходить біле золото, ніж жовте, платина і срібло вищої проби. А з каменів допускаються невеликі діаманти і фіаніти. Ювелірний виріб має бути елегантним, стильним і підкорювати оточуючих ненав’язливим шиком. Сережки вибирайте невеликі і не більше двох в одному вушку, при цьому одна з сережок повинна бути цвяшком. Ланцюжок повинна бути одна, з оригінальним плетивом, з підвіскою або без неї. Легковажні підвіски не допускаються, краще вибрати скромну витончену досить дорогу річ. Будьте обережні у виборі підвісок релігійного характеру – такі краще носити під одягом.

Годинники завершують образ ділової жінки і теж є вагомою прикрасою. Рекомендуються годинник золоті зі шкіряними ремінцями білого, чорного, бежевого кольорів. Дуже стильно виглядають браслети з годинником. Браслети не повинні бути занадто масивними. Не бажано вибирати циферблат годинника зі стразами, кольоровими камінчиками – вони спрощують їх вид і небажаним чином вплинуть на зовнішній вигляд ділової жінки.

Витончений одяг та взуття, ювелірні прикраси та стильні аксесуари, елегантна зачіска, хороший манікюр, інтелігентні манери – ось те, що необхідно сучасній жінці, яка працює в офісі.

Напишіть відгук