Як без втрат розносити взуття?

Як розносити взуттяУ магазині ніколи толком не зрозумієш, чи зручне для тебе взуття, яке сподобалося. Прозріння найчастіше настає в самий невідповідний момент, по дорозі на побачення або в офіс, наприклад. На щастя, зробити обновку зручнішою досить легко.

Найпростіший вихід – обробити взуття спеціальним кремом. Якщо такого немає, підійде звичайний або дитячий. Процедура проста: нанесемо засіб товстим шаром, почекаємо чверть години і рівномірно розітремо його по поверхні м’якою чистою губкою або щіткою.

Дамо крему гарненько вбратися, а на ніч знову накладемо товстий шар засобу, але вже не розподіляючи. І через день-два візьмемося потихеньку ходити у взутті по будинку по 1-2 години.

Полегшить разнашіваніе і позбавить від мозолів призначена для цього плівка, яка продається в багатьох взуттєвих магазинах. А ось мокрими газетами набивати вузькі чоботи і туфлі не рекомендується: коли матеріал, з якого виконано виріб висохне, воно ще більше зменшиться в розмірах.

Незамінний в такій ситуації спирт. Ним потрібно змастити взуття зсередини, а коли він випарується, надівши шкарпетки, почати ходити в ньому по квартирі. Особливо підходить даний спосіб для розношування лакованих моделей, які завдають найбільше незручностей. Не можна обробляти спиртом черевики, туфлі або чоботи зовні – він неминуче зашкодить фарбі – і використовувати його з тканинами, гумовими і замшевими моделями.

Їх радять розношувати, застосовуючи звичайне пиво. Робиться це так: за допомогою ватного тампона пінним напоєм кілька разів змажемо виріб зсередини, натягнемо шкарпетки, одягнемо вологе взуття, активно порухаємося. Повторимо маніпуляції протягом 5-7 днів, поставимо обновку на балкон, щоб вона позбулася хмільного аромату.

Напишіть відгук