Вправи для схуднення рук

Вправи для схуднення рук

Для багатьох жінок невелика проблема скинути зайву вагу. Для цього можна дотримуватися різних дієт або регулярно ходити в спортзал. Але повнота рук не завжди означає зайву вагу, тому і вправи для схуднення рук повинні бути легкими, але дієвими.

Будь-які вправи потрібно починати з розминки, вправи для рук – не виняток.

Розминка

Встаємо рівно і тримаємо ноги на ширині плечей. Далі піднімаємо руки, розводимо їх в сторони і повільно обертаємо кистями, роблячи круги вперед і назад по 10 разів. Потім підключаємо передпліччя і робимо кругові обертання типу «млин» по 10 разів на кожну сторону.

Після цієї вправи, залишаємося у вихідному положенні. Беремо гантелі по 1-2 кілограми і притискаємо їх до грудей. До речі гантелі легко можна замінити пляшками з водою по 0,5 літра. Робимо різкий випад лівою ногою вперед і одночасно викидаємо праву руку. Повторюємо вправу, чергуючи руки і ноги по 10 разів.

Далі сідаємо на стілець кладемо долоні на коліна і робимо кругові рухи плечима по 30 разів вперед і назад.

Завершити розминку краще простим віджиманням. Зробити його потрібно 10 разів.

Потім переходимо до основних вправ для схуднення рук. Перед цим слід знати, що результат буде помітний не відразу, а після більш трьох місяців регулярних тренувань. Що стосується частоти виконання запропонованих вправ, то їх потрібно робити хоча б три рази на тиждень.

Вправа № 1

Беремо дві гантелі в руки і ставимо ноги на ширині плечей. Опускаємо руки, щільно притискаючи до талії. Повільно згинаємо руки в ліктях і підводимо гантелі до грудей. Повторюємо вправу 10 разів, а потім кожною рукою робимо те ж саме, але вже в більш швидкому темпі.

Вправа № 2

Витягуємо руки вперед і розслабляємо кисті, великі пальці спрямовуємо вгору. Далі повільно напружуємо пальці, максимально розводимо їх в сторони. Таким чином, повертаючи кисті долонями назовні, будемо відчувати напругу в м’язах рук, спини і шиї. У такому положенні краще затриматися на 3-5 секунд. Повторюємо вправу 10-15 разів.

Вправа № 3

Для цієї вправи знадобиться стілець. Сідаємо навпочіпки до стільця спиною. Руками спираємося на сидіння і в такому положенні Віджимаємося від стільця 5-10 разів. При цьому основне навантаження повинна бути на руки, а не на ноги.

Вправа № 4

Ноги на ширині плечей, а руки розводьте в боки. Кисті рук піднімаємо під прямим кутом, відчуваючи напругу в м’язах кілька секунд, повільно заводимо руки за голову, при цьому випрямляє кисті і повертаються у вихідне положення. Повторювати вправу потрібно 10 разів.

Всі вправи для схуднення рук слід виконувати, напружуючи м’язи преса і сідниць. При цьому ноги повинні бути злегка зігнуті, що допоможе уникнути пошкодження в колінах. Дихати потрібно рівно і спокійно. При виконанні вправ треба уникати перевантажень і робити все в комфорті.

Головне те, що всі запропоновані вправи можна легко виконувати вдома в будь-який час дня. Як результат ви отримаєте гарні доглянуті руки і зможете надіти улюблену сукню або блузу.

Напишіть відгук