Вітамінно-білкова дієта

Вітамінно-білкова дієтаІснує ефективна і нескладна в застосуванні дієта, яка допоможе швидко привести фігуру в порядок – і це білково-вітамінна дієта. Вона дозволить скинути за 10 днів 5-7 кілограмів. Дієта досить легко переноситься і не викликає відчуття голоду.

При дотриманні такої дієти дозволяється вживати тільки вітамінну і білкову їжу. З раціону необхідно повністю виключити вуглеводи і жири. Вживати їжу потрібно без всяких приправ і соусів (майонезу, кетчупу, сметани тощо), допускається тільки сіль і те в помірній кількості.

Білкові і вітамінні компоненти дієти вживаються окремо, під час різних прийомів їжі. Як відомо, роздільне харчування саме по собі сприяє схудненню.

Під час дієти можна пити мінеральну воду, звичайну воду (краще теплу), чай без цукру і трав’яні настої. Кількість цих рідин не обмежується. Інші напої (лимонад, соки, пиво, алкоголь і пр.) виключаються. Їжу необхідно приймати шість разів на день, через кожні 2,5 години. Завдяки тому, що від одного прийому їжі до іншого проходить не так вже багато часу, відчуття голоду не виникає.

Вітамінно-білкова дієта – зразкове меню таке:

  • 8.00 – 2 варених яйця;
  • 10.30 – грейпфрут;
  • 13.00 – 200 гр. відвареного нежирного м’яса;
  • 15.30 – 2 яблука;
  • 18.00 – 200 гр. відвареної риби;
  • 20.30 – апельсин.

Як білкових компонентів можна, разом з яйцями, м’ясом і рибою, використовувати знежирений сир, бринзу (і інші білі, нежирні сири), нежирну дичину, варену ковбасу.

В якості вітамінних компонентів підійдуть не тільки фрукти, але і сирі або варені овочі без приправ, наприклад, буряк, морква, огірки, помідори, перець і пр. Не вживайте тільки занадто солодкі фрукти, такі, як виноград, банани, абрикоси, хурма ( в них занадто багато вуглеводів). З тієї ж причини не підходить і картопля.

Якщо вам необхідно скинути більшу вагу, то потрібно повторити вітамінно-білкову дієту, зробивши перерву на два тижні.

Напишіть відгук