Точковий масаж для схуднення

На поверхні нашого тіла існують біологічно активні точки, регулярно проводячи стимуляцію яких, можна схуднути! Ще в давнину на тілі людини китайці визначили 365 активних точок, які вони об’єднали у своєрідні канали, по яких тече енергія, назвали ці канали меридіанами, – всього в тілі людини 14 основних меридіанів.

Точковий масаж для схуднення

Щоб правильно визначити Ваше індивідуальне місцезнаходження цих точок, в практиці точкового масажу використовується особлива одиниця довжини – ваш персональний (індивідуальний, особистий) цунь – китайська міра довжини. Цунь – відстань, що утворилося між складками середньої фаланги при згинанні III пальця (у чоловіків на лівій кисті, у жінок – на правій).

Індивідуальний цуньЗа індивідуальний цунь приймається також і максимальна ширина фаланги Вашого великого пальця. Якщо з’єднати II і III пальці, то ширина їх дорівнює 1,5 індивідуального цуня, а складені разом 4 пальця (II-V) становлять 3 цуня.

Для досягнення ефекту даний точковий масаж для схуднення потрібно проводити щодня 1 раз в день ввечері, гармонізують впливом (з середньою силою протягом 2-3 хвилин, якщо не вказано окремо), на описані нижче точки. Симетричні точки (наявні на обох сторонах тіла), потрібно масажувати поперемінно.

Індивідуальний цунь - фото 2

Цзу-сань-лі: точка довголіття або “божественної байдужості”, точка «лікування ста хвороб»

Симетрична точка. Треба сісти і покласти кисті рук на коліна так, щоб долоні повністю лягли на колінну чашечку. Точка Цзу-сань-лі буде знаходитися в поглибленні під подушечкою вашого безіменного пальця.

Взагалі цю точку масажують при будь-якому порушенні самопочуття, це одна з найбільш популярних біоактивних точок в східній рефлексотерапії.! Вплив на цю точку зміцнює пам’ять, поліпшує перетравлювання їжі, імунітет, допомагає боротися зі страхом, при остеохондрозі, судомах ніг, непритомності, психічних захворюваннях, головних болях після пологів, вегетосудинної дистонії, при шумі та дзвін у голові, струс мозку., При всіх жіночих хворобах. І дуже ефективна для дітей. Це женьшень організму!

Масажувати краще вранці, або до обіду, за годинниковою стрілкою (стимулюючий ефект): 9 раз круговими рухами поперемінно на кожній нозі, і так хвилин 10. А після обіду – проти годинникової стрілки: заспокійливу дію. Вплив на цю точку перед сном може викликати безсоння. В ході масажу можливо хворобливе поколювання в області лобової частини голови, в ногах, лопатках і т.д., а в кінці масажу наступає легкість у всьому тілі.

А ось для того, щоб схуднути, потрібно щодня кожен вечір масажувати точку Цзу-сань-лі по 20 хвилин. Це дозволить Вам скидати 400-500 грамів на тиждень! У теж час зловживати впливом на точку Цзу-сань-лі не варто, занадто тривалий вплив може викликати відчуття втоми і перевтоми. При появі таких симптомів потрібно відразу припиняти дію – значить, для Вас вже досить!

Точка Шао-шан (вона ж Хуей-синь): «молодий купець»

Точка Шао-шанСиметрична точка. Знаходиться на променевій стороні великого пальця кисті, приблизно на 0,1 цуня зовні від кута нігтя – це приблизно в трьох міліметрах від кута нігтя з зовнішнього боку на великих пальцях рук.

Взагалі Шао-шан – стимуляція життя, при впливі на неї можна вилікувати непритомність, кашель, носові кровотечі, ларингіт, фарингіт, судоми рук, біль у пальцях, пітливість з ознобом, ангіну, шкірні висипи, свербіж.
У комплексі точкового масажу для схуднення необхідний гармонізуючий вплив на цю точку – з середньою силою протягом 2-3 хвилин.

Точка Лоу-гу: «струмуюча долина»

Точка Лоу-гуВона лежить на 6 цуней вище центру внутрішньої частини щиколотки, у заднього краю великої гомілкової кістки. Симетрична точка.

В оздоровчих цілях цю точку масажують при болі в області серця, метеоризмі, онімінні в області колін.

У комплексі точкового масажу для схуднення необхідно гармонізуючий вплив на цю точку – з середньою силою протягом 2-3 хвилин.

Точка Шу-гу (вона ж Ци-гу): «точка при сполученні кісток»

Точка Шу-гу (вона ж Ци-гу)Симетрична точка, розташовується ззаду і зовні від головки V плеснової кістки стопи, на кордоні тильної і підошовної поверхні шкіри стопи, ззаду від головки в поглибленні на місці переходу тильній поверхні стопи в підошовну.

В оздоровчих цілях цю точку масажують при головному болі в тім’яній і потиличній областях, запамороченнях, напругах шийних і потиличних м’язів, при геморої, при маніакальному стані, при болях у попереку, спині і задньої поверхні ніг, при судомах литкового м’яза, при біль в тазостегновому суглобі, при малярії, дизентерії, проносі. Масажувати в положенні сидячи, зігнувши ноги в колінах, поперемінно на кожній нозі. У комплексі точкового масажу для схуднення необхідний гармонізуючий вплив на цю точку – з середньою силою протягом 2-3 хвилин.

Точка Да-чжуй

Точка Да-чжуйНесиметрична (одиночна) точка. Лежить між двома остистими відростками хребців (першого грудного та сьомого шийного). Щоб її знайти середній і вказівний пальці кладуть на 2 самих виступаючих хребця, які розташовані на місці з’єднання плечей і шиї. Якщо в цьому положенні посувати головою, то ви відчуєте, що один хребець (сьомий шийний) буде рухатися, а другий залишиться нерухомим (перший грудний). Саме між ними на середній лінії спини і знаходиться точка Так-чжуй. Її масажують, прийнявши положення сидячи, і трохи нахиливши вперед голову.

Схуднути, масажуючи всього одну точку

Схуднути, масажуючи всього одну точкуГуань-юань – «відкривач джерел»), для жінок означає: «палац яєчників», або для чоловіків по іншому ще низивают Чжун цзи, означає: «палац сперми».

Точка Гуань-юань знаходиться на 3 цуня нижче пупка на середній лінії живота.

При впливі на точку Гуань-юань під час самомасажу, ви на кілька годин відключаєте почуття голоду. Такий точковий масаж для схуднення слід проводити не частіше одного разу на день, роблять його на голодний шлунок, причому впливу на інші біологічно активні точки на час проведення даного курсу самомасажу слід виключити.

Для проведення масажу, спрямованого на схуднення, Вам потрібно лягти на спину, і подушечкою великого пальця або спеціальною паличкою з гладким закругленим кінцем (можна використовувати звичайну кулькову ручку з гладким ковпачком), натиснути на точку Гуань-юань. Далі протягом 20 – 30 хвилин ви повинні робити плавні обертальні рухи, підтримуючи середню силу натискання, відповідну гармонізує впливу.

Проводячи такий точковий масаж, уважно відстежуйте свої відчуття. Поки вплив корисний для організму, ви будете відчувати якесь особливе задоволення від проведених маніпуляцій, навіть, якщо ці маніпуляції будуть викликати деякий дискомфорт і легкі больові відчуття. Як тільки вироблені дії стануть вам неприємні, або з’явиться відчуття нудоти, точковий масаж для схуднення слід негайно припинити.

Мінімальний курс складає 25 днів, однак можна робити точковий масаж для схуднення і протягом більш тривалого терміну для досягнення більшого ефекту. Зазвичай за двадцять п’ять днів такого масажу можна скинути від двох до п’яти кілограмів.

І, зрозуміло, найкращі результати від точкового масажу для схуднення бувають при поєднанні з правильним харчуванням і достатніми фізичними навантаженнями – заняттями спортом, фізичними вправами, ходьбою.

Напишіть відгук