Татуаж очей - перманентний макіяж очей

Сам татуаж очей прийнято ще називати татуаж повік. Все це пов’язано з тим, що йде обробка не очі, а верхнього і нижнього століття. Тому набагато правильніше говорити татуаж повік.

В даний час існує три варіанти, в яких прийнято виконувати татуаж очей:

  • Створення ефекту густих вій
  • Створення ефекту декоративної підводки
  • Створення ефекту декоративної стрілки.
Татуаж очей (татуаж повік)У першому варіанті перманентний макіяж очей виконується за допомогою маленьких точок між віями, або проводяться штрихи. У підсумку клієнт отримує ефект красивих, густих вій без використання туші або інших косметичних засобів.

Перманентний макіяж повік так само може проводиться у вигляді підводки, у другому варіанті такого татуажу може використовуватися і перший варіант. У разі підведення, лінія проводиться на верхньому і нижньому поіках, над і під лінією вій. Якщо ви хочете при цьому доповнити результат густими віями, то проведіть точкове нанесення і в області між віями.

Якщо ви вирішили змінити форму очі, то можете не вдаватися до хірургічного втручання. Досить зробити перманентний макіяж очей у формі стрілки. Така стрілка малюється по всьому контуру повік і виходить за її межі. Таким чином, ви можете або підняти, або опустити куточок ока, а таким чином візуально збільшити розмір.

Перманентний макіяж очей - фото

Перманентний макіяж повік має свої плюси і мінуси

Позитивні сторони полягають у тому, що ваші очі будуть завжди виглядати яскраво, навіть якщо ви відмовитеся від косметики, вам більше не доведеться хвилюватися за свій зовнішній вигляд під час дощу та інших погодних умов. Так само ви зможете постійно економити час на макіяжі, і навіть якщо вам захочеться змінитися, зробити вечірній макіяж, то можна буде зробити пару штрихів, а результат буде максимальний.

Негативних сторін набагато менше, але вони є. Крім того, що ви вже не зможете довгий час позбавитися від татуажу очей, так вам ще й доведеться терпіти певний біль на процедурі. Так само можливі варіанти, коли вас просто не потроїть результат, а це ризиковано.

У всіх інших випадках можете сміливо робити татуаж повік.

Напишіть відгук