Стрижка для сміливих

Весна дуже вдалий час для змін. До мене завжди приходять рішення змінити щось в собі саме навесні. Ось і ця весна не стала винятком. На цей раз надумалося мені зробити коротку стрижку. Справа залишилася за малим: знайти підходящий варіант для моєї форми обличчя і відправитися до майстра втілювати задумане. І якщо з другим проблем не виникне, то з вибором зачіски є деякі складності. Які короткі стрижки зараз в моді? Яка підійде моєму типу обличчя? Як доглядати за коротким волоссям? Запитань дуже багато. Залишилося знайти на них відповіді.

Модні короткі стрижки

Ну, хто як не знаменитості здатні відповісти на це питання особистим прикладом?

10. Одрі Тоту

Одрі Тоту стрижка

Кучеряве волосся Одрі краще тримати на «короткому повідку». Їй значно краще з зачіскою в стилі Пікс, ніж з довгими локонами. Якою б милою вона не була, її образ не зовсім надихає на негайну стрижку.

9. Емма Уотсон

Емма Уотсон стрижка

Мені подобається новий образ Емми, їй йде. Але все-таки, на мій погляд, стиліст трохи переборщив з довжиною. Точніше з її відсутністю. Стрижка виглядає занадто по-хлоп’ячому і явно додає років її носієві.

8. Ріанна

Ріанна стрижка

Це мій улюбленій образ Ріанни. Дуже підходить її типу обличчя. Робить його одночасно зворушливим і строгим. Якби вона зупинилася на цьому варіанті, а не продовжувала експериментувати з різною довжиною моторошного лілово-рожевого волосся, було б ще краще.

7. Еліша Катберт

Еліша Катберт стрижка

Обличчя цієї канадської актриси помітно змінилося після короткої стрижки. Воно стало свіже. Навмисна недбалість в укладанні додала їй шарму.

6. Сара Хардінг

Сара Хардінг стрижка

Сара є яскравим прикладом, що спростовує громадську оману щодо асексуальності жінок з дуже коротким волоссям. Сара кілька разів змінювала тип короткої стрижки, по-різному укладала волосся, але, на мій погляд, завжди залишалася яскравою і спокусливою.

Стрижка для сміливихСтрижка для сміливих

5. Кімберлі Уайатт

Кімберлі Уайатт стрижка

Кімберлі – мій улюблений приклад того, як коротка стрижка може в одну мить зі звичайної сірості перетворить дівчину в непередбачувану індивідуальність. Коротке волосся відкрило її дуже гарне обличчя, на якому важливим акцентом є пронизливі очі.

Стрижка для сміливихСтрижка для сміливих

4. Мішель Вільямс

Мішель Вільямс стрижка

Мішель Вільямс належить до того рідкісного числа жінок, яким з короткою стрижкою в значній мірі краще, ніж з довгою. Довге волосся, як мені здається, звисали абсолютно непривабливими патлами. І як нова зачіска перетворила Мішель. Мені здається, вона стала схожа на ретро диву.

3. Кіра Найтлі

Кіра Найтлі стрижка

Моя думка з приводу короткої стрижки цієї актриси двояка. З одного боку, у неї важка щелепа і було б краще, якби довге волосся робили її м’якшою. З іншого боку, якимсь абсолютно чарівним чином коротке волосся, що повністю відкриває обличчя і всі його недоліки, не зробили Кіру потворною. Швидше навпаки, додали її образу розкоші та благородства.

2. Наталі Портман

Наталі Портман стрижка

Не скажу, що я прям от в дикому захваті від короткої стрижки Наталі, але й розчарування вона не викликає. Коли я вперше побачила кадри коротко стриженої актриси, я зробила для себе два висновки. Перший – щоб зробити таку коротку стрижку, потрібно мати твердий, рішучий характер і сміливість. Друге – я теж так хочу. Саме 5 років тому в моїй свідомості зародилася думка, яка до цього часу доросла до стійкого бажання.

1. Ешлі Сімпсон

Ешлі Сімпсон стрижка

Зачіска цієї дівчини остаточно розвіяла всі наявні сумніви і переконала мене в бажанні відстригти волосся. І я скажу чому. По-перше, у цій стрижці мені подобається абсолютно все: форма, довжина, то, як вона відкриває обличчя і підкреслює достоїнства. А по-друге, тому що це одна з небагатьох знаменитостей, з якою у мене є загальні риси обличчя. А це значить, що щось подібне має підійти і мені.

Кому носити сміливу стрижку?

Струнким і витонченим дівчатам дуже підійде така зачіска. Якщо справа йде навпаки, то робити її не варто, тому що відсутність довгих струмуючих локонів додасть більшої масивності фігурі. Так, не рекомендуються короткі стрижки жінкам з широкими плечима або короткою шиєю. Коротке волосся «відкриває» обличчя, тому всі недоліки, якщо вони є, будуть видні неозброєним поглядом. Тому, така стрижка не підійде дівчатам з широкою або сильно виступаючою щелепою, дуже вузькими губами або великим носом.

Підходить дівчатам з чистою шкірою, великими і виразними очима, мініатюрним обличчям, витонченими плечима і довгою шиєю.

Напишіть відгук