Способи нарощування нігтів

Способи нарощування нігтів

У колишні часи мати доглянуті ручки могли бути тільки дами з привілейованих вищих верств суспільства. Тим більше радує, що в сучасному суспільстві манікюр – це не просто данина моді, а й важлива складова при догляді за руками. Крім гігієнічної завдання, якісний манікюр може виражати і естетичний аспект. Але, як би не «чаклували» майстра манікюру над нігтиками, нігті, на жаль, мають властивість ламатися, що неминуче призведе до розчарування.

Процедура нарощування нігтів допоможе довше зберегти грамотно виконаний манікюр, надати естетичний вигляд нігтям з урахуванням індивідуальності. Цьому сприяють різні способи нарощування нігтів.

Розрізняють такі способи нарощування нігтів:

  • нарощування нігтів на форми
  • використання тіпсів

Вибрати же необхідний спосіб вам допоможе спеціаліст, оскільки, нігтьові пластини мають індивідуальні властивості, і не кожен метод нарощування нігтів може привести до бажаного результату.

Найбільш поширений спосіб нарощування нігтів за допомогою форми, яка кріпиться до закінчення нігтя і покривається зверху моделюючим матеріалом. Після необхідної корекції, форма видаляється, і ніготь набуває завершеність. Але при використанні форми, важливою умовою є наявність вільного краю рідного нігтя. В цьому випадку, форма є як би продовженням нігтя, а після застигання моделює матеріалу, вона віддаляється, і майстер виробляє завершальну коригування нігтя, що надає йому ідеальну форму. Коротко стрижені нігті виключають даний метод нарощування.

Зате хорошою альтернативою формам виступають тіпси, які дозволять «перетворити» навіть дуже короткі нігті в чудові довгі «кігтики». Тіпси мають форму нігтя і накладаються на оброблену поверхню по всій площі. Після чого, використовуючи моделюючий матеріал, надають потрібну форму нігтя. Такі нігтики мають не тільки бездоганною конфігурацією, а й високою міцністю.

Вибір матеріалу для нарощування нігтів

Визначитися з вибором матеріалу завжди допоможе фахівець з нарощування нігтів. Тут є один тонкий момент, який важливо враховувати. Гель, розтікаючись по нігтьової пластини під час робіт, твердне під променями ультрафіолетової лампи, після чого набувають природну гнучкість і м’якість. Гелеві нігті дуже схожі на справжні, завдяки прозорості і блиску матеріалу. Але вони мають властивість тріскатися при дуже низьких температурах.

А ось акрилові нігті мають більш міцні властивості, тому їх навіть зняти можна тільки за допомогою спеціальної рідини. За своєю структурою акрил схожий на пластилін і віртуозна робота майстра перетворить нігті на витвір мистецтва. Але для роботи з акрилом потрібні навички і вправність. Цей матеріал має властивість дуже швидко тверднути на повітрі. Зате, використовуючи саме цей матеріал, не тільки можна милуватися «красою нігтів», але і не турбуватися про їх черговий поломки.

Але будь-який спосіб нарощування нігтів передбачає цілий комплекс подальшого догляду за ними. Один раз в тиждень слід відвідувати майстра, який проведе полірування нігтів спеціальними маслами і здійснить їх корекцію.

Гарний манікюр – це візитна картка жінки, яка вказує на її статус і бажання виглядати чудово і бездоганно.

Напишіть відгук