Spa салони: що таке і для чого?

Spa салони: що таке і для чого?

Що таке Spa салон? Ви знаєте, які процедури можна провести в Spa салоні? А чим такі процедури відрізняються від звичайних, які пропонуються вам у різних медичних центрах або салонах краси? Розібратися в цьому допоможе розшифровка абревіатури spa – sanitas per aqua, що означає «здоров’я від води».

В даний час, кажучи про spa салони, мають на увазі салони, в яких використовуються лише найкращі засоби по догляду за тілом, шкірою обличчя, рук і ніг, саме передове обладнання, найкваліфікованіші фахівці.

Більшість spa салонів дійсно відповідають всім перерахованим вище критеріям, тому, набираючи в рядку пошуку «spa салон», можете не сумніватися, що з отриманими результатами можна вірити. У spa салоні вас чекає особливий інтер’єр, тисячі корисних дрібниць, уважні працівники, приємна музика і різноманітні напої. Окрема увага приділяється запаху в салоні. Ароматичні свічки тут відіграють особливу роль і впливають на настрій клієнта.

Принцип роботи будь-якого spa салону полягає в тому, що даний вид догляду спрямований на загальну релаксацію клієнта, в результаті чого поліпшується загальний стан усього організму.

Spa салони надають зазвичай дуже широкий спектр послуг. Тому кожна відвідувачка салону отримає максимальне розслаблення і відпочинок. Стан здоров’я та зовнішності після відвідин spa салону помітно поліпшується.

Найпопулярнішими spa-процедурами є наступні:

  1. Обгортання. Обгортання є одним з найбільш ефективних і швидкодіючих способів боротьби з целюлітом, а також і з зайвою вагою в принципі. Обгортання бувають двох типів: гарячі і холодні. Процедура обгортання може проводитися в spa салонах з використанням самих різних засобів: це можуть бути бруду і водорості, глини і вулканічні мінерали, мед, шоколад та інші солодощі.
  2. Масаж. Цей спосіб оздоровлення і зміцнення організму відомий з найдавніших часів. У spa салонах вам запропонують різноманітні техніки масажу, спрямовані не тільки на розслаблення і релаксацію, але і на боротьбу з целюлітом і зайвою вагою. У сучасних spa салонах ви зможете випробувати різні spa процедури, що відносяться до східних нормам масажу, які користуються особливою популярністю. Крім того, вам можуть порадити масаж шиацу, тайський або аюрведичний масаж.
  3. Таласотерапія. Це процедура, в основі якої лежать цілющі властивості морської води. Вона діє, головним чином, на психофізичний стан людини. Цілюща дія обумовлена мікроелементами, що містяться в морській воді, планктоні, грязях, солях і водоростях.
  4. Spa для волосся. Це особливий вид догляду за волоссям, який в салоні може надаватися і в комплексі інших процедур, і як самостійна процедура. Існують spa-комплекси для всіх типів волосся, для будь-якої довжини, проти лупи та інші. Оскільки в будь-якому spa салоні представлена величезна кількість засобів для догляду за волоссям, то можна сміливо йти на цю процедуру, після якої ваші волосся повертаються до життя, стають блискучими і здоровими. Найчастіше в spa салоні пропонують повторні процедури (через пару тижнів після першої). Від них не варто відмовлятися, оскільки повторні процедури, зазвичай 2-3, допоможуть закріпити досягнутий результат на довгий час.

Spa салон – це прекрасний спосіб відпочити, розвіятися і привести в порядок тіло і думки.

2019-03-16T00:49:38+00:00декабря 29, 2012|