Що одягнути під прозорий одяг

Прозорий одяг – це поєднання повітряної легкості і невагомості матерії і разом з тим відчуття одягненого тіла. Прозора річ – це нерозгадана таємниця, це питання без відповіді, це еротичність, але не заклик, а споглядання … Це відвертість, але не вульгарність.

Забавно, з одного боку, подивіться на моделей на подіумах показів мод, деякі з них виглядають привабливо одягненими в прозорі блузки і сукні, з іншого боку, прозорий одяг виглядає просто вульгарно, якщо носиться недбало. І нижня білизна грає не останню роль в цій справі.

Перш за все, вибери, що ти бажаєш показати і як саме. Що ти віддаєш перевагу одягнути дуже прозору блузку або плаття, непрозорий одяг зі вставками з прозорої тканини або простий наряд з напівпрозорої тканини?

Прозорі матеріали вимагають якісної щільної підкладки під ними. Бюстгальтери без бретелей здобули свою популярність серед знаменитостей, що носять прозорий одяг. Вони щільні без провокаційних мереживних деталей і дуже однорідні. Бюстгальтер без бретелей повинен гармоніювати кольорам твоєї прозорою блузки.

В цілому, про поєднання кольорів існує кілька простих правил: прийнятно носити чорну нижню білизну під одягом білого кольору, в той же час воно не відповідає будь-яким іншим відтінкам крім природно чорного. Контрасти можуть бути гарні, але якщо ти не впевнена в тому, чи підходять два кольори разом, вибирай білизну в тон шкіри або одягу.

Якщо у тебе є прозорі вставки у верхній частині одягу, вибери бюстгальтер без бретелей, що покриває соски або в тон шкіри. Якщо прозорі вставки знаходяться в більш низькій частині одягу, вибери трусики тілесного кольору, С-стрінги або невидиму нижню білизну. Якщо ти одягаєш плаття з прозорою вставкою на спині як у Кейт Босворт (Kate Bosworth) вибери бюстгальтер без задньої частини. Декоративні накладки на сосок також можуть допомогти.

Рекомендації, на які варто звернути увагу: надто прозорий одяг майже завжди сприймається як нетактовність, особливо якщо її носять на громадських заходах. Надмірно прозорий одяг – найкращий варіант для спальні, оскільки вона сприяє таємничості і сексуальності. Для громадських заходів варто вибрати напівпрозорий одяг або одяг з невеликими прозорими вставками. Так у тебе не буде почуття оголеності на публіці.

Напишіть відгук