Самі підходящі аксесуари для леді-Зими

Леді-ЗимаЗвабливу, чудову, воістину неповторну холодну красу дами-Зими підкреслювати необхідно тонко і інтелігентно. Зовнішність цього кольоротипу так сильна, що не потерпить грубуватих, простонародних, помітних акцентів.

Доля леді-Зими в аксесуарах – аристократичні, розкішні, стильні штучки, традиційних розмірів і близьких до класичних рішень. Своєю вишуканістю вони чудово підкреслять яскраву красу «морозної» красуні.

Тканини леді-Зимі краще вибирати тонкі, приємні на дотик і дорогі, але обов’язково блискучі і з переливами. Так, шарфики, шийні хустинки і косиночки їй підуть з розкішного важкого шовку чи інших пишних матеріалів з зухвало блискучими золотистими або сріблястими нитками, взуття, сумочки та ремені – виключно лакові.

З прикрас найкраще віддати перевагу срібним з перлами крижаних відтінків, білих, сірих, чорних, блакитних, але при цьому виключно дуже простим та елегантним, позбавленим витіюватих переплетень і показного виклику. Золота представниці даного кольоротипу непогано б уникати: воно огрубить обличчя і позбавить шкіру таємничого мерехтіння.

Леді-Зимі не забороняється носити окуляри з самими ексцентричними й помітними оправами. Адже її зовнішність, що запам’ятовується дозволяє їй балувати себе найцікавішими за формою аксесуарами, не забуваючи, звичайно, що за колірною гамою їм бажано бути ніжно-рожевими, синюватими або зеленуватими.

Напишіть відгук