Самі підходящі аксесуари для леді-Весни

Леді-ВеснаЗовнішність дами-Весни, ніжна, трепетна, м’яка, ніби написана прозорими акварельними фарбами геніальним художником, потребує особливих аксесуарах. Вони просто зобов’язані виконуватися з натуральних матеріалів і відрізнятися спокусливими теплими відтінками.

Ідеальними для представниці цього кольоротипу будуть аксесуари, що володіють вишуканими і тонкими формами, витонченими і приємними структурами, непомітними візерунками і скромною обробкою. Аристократичні штучки допоможуть леді-Весні поставити самі яскраві акценти образу, тому не варто ними зловживати.

Віддавати перевагу воістину тургенєвської особі варто варіантами природних тонів: кольори весняного неба, квітучого лугу, тільки що розпустилася троянди, світло-жовтих, рожевих, зелених або коричневих відтінків. Взуття, пояси і сумочки бажано підбирати шкіряні.

Мерехтливу принадність скромною пані-Весни підкреслять головні і шийні хустинки і шарфики з прозорих, легких і блискучих матеріалів оригінального плетіння. Добре підійдуть їй стильні гіпюрові косиночки. Взагалі представницям даного кольоротипу показані аксесуари благородних рішень.

З прикрас леді-Весні краще зупинитися на непомітних виробах з червоного і жовтого золота з бірюзою, діамантами, фіонітами, перлами. Найбільш органічно з її пастельній зовнішністю будуть поєднуватися окуляри в роговій оправі або ув’язнені в варіанти з дорогоцінних металів.

Напишіть відгук