Самі підходящі аксесуари для леді-Осені

Аксесуари для леді-ОсеніДо зовнішності леді-Осені, дуже яскравої і ефектної, так і просяться цікаві аксесуари. Її кольоротип теплий, побудований на контрастах, насичений, дозволяє будь-які експерименти з образом.

Повна сил, енергійна і харизматична леді-Осінь наділена правом грати з різними за рішенням штучками, поєднуючи всілякі фактури, стилі та кольору, комбінуючи виразні матеріали і помітні відтінки. Адже нічому не під силу її чудовий вигляд огрубити і затінити.

Але при цьому представницям даного типу небажано вибирати класичні, благородні або аристократичні варіанти, краще щось в стилі хіпі або етно. Взуття, сумочки та ремені їй рекомендується віддати перевагу з грубуватою замші, кустарно виробленої свинячий тиснення, плетених або гладкої шкіри.

Найпридатніші для леді-Осені головні і шийні хустинки, шарфи, косиночки – варіанти з бавовни чи вовни, м’які, без всяких золотих або срібних ниток, болотних, іржавих, землистих, зеленуватих відтінків. До них чудово підуть сережки, намиста, браслети з бурштину, коралів, тьмяного перлів, дерева, рогу або мушлі.

Не заборонено леді-Осені надягати прикраси з благородних металів з дорогоцінними каменями, але виключно позбавлені якого б то не було мерехтіння. Ідеальне рішення – тьмяне золото і жовтий перли. Також матовими зобов’язані бути оправи окулярів: непогано б зупинитися на черепахових або рогових варіантах бежевих або кремових тонів.

Напишіть відгук