Самі підходящі аксесуари для леді-Літа

Леді-ЛітоЗовнішність леді-Літа, дуже мінлива, непомітна, трохи прохолодна, так і просить прикрасити її скромними і витонченими аксесуарами. Найкраще представницям даного типу при виборі доповнюючих образ штучок зупинитися на володіючих перловими, світло-сірими, димчастими, малахітовими, кремовими, ніжно-лимонними відтінками.

Леді-Літо підуть шарфи і платки, виконані з тонких, прозорих і струмуючих матових матеріалів (втім, допустимо зовсім не значне мерехтіння). Обов’язково чарівній особі, що відноситься до даного кольоротипу, варто обзавестися мереживною шаллю або мітенками.

Добре поєднуються з сяючим м’яким світлом особою дами-Літа невеликі прикраси, виконані в класичному або неовінтажном стилі і відрізняються оригінальними переплетеннями. Найбільш підходящим для даного типу дорогоцінним каменем вважається перли, але не білий, а рожевий, блакитний або кремовий.

Ідеальні для леді-Літа благородні метали крижаних тонів: срібло, біле або червоне золото, платина. Хоча якщо представниці даного типу захочеться побалувати себе біжутерією, їй не забороняється обрати мідь або мельхіор.

Сумки дамі-Літо рекомендується носити вишукані, з м’якої замші або гладкої шкіри з тисненням, що відрізняються скромною обробкою. Добре б їй віддавати перевагу різьбленим металевим оправ для окулярів або роговим варіантами сірих або димчастих тонів. Жіночними і романтичними – саме такими повинні бути аксесуари леді-Літа.

Напишіть відгук