Рецепти домашніх шампунів для волосся

Жінка, яка стежить не тільки за своєю красою, а й своїм здоров’ям, розуміє, що в красивих бульбашках його немає. Виробникові все одно в якому стані ваше волосся і тому в покупних шампунях корисного для організму нічого немає.

Рецепти домашніх шампунів

Багато людей за релігійними або яким-небудь інші переконання відмовляються користуватися милом і побутовою хімією. Наприклад, вегани не купують косметику, яка тестується на тваринах або містить в собі компоненти тваринного походження. Але мити волосся, живучи в запиленому місті, чимось треба. На допомогу приходять рецепти домашніх шампунів. До речі, вони анітрохи не гірше звичайних, просто вимагають трохи більше часу для використання.

Шампунь з білої глини

Купити пакетик білої глини зараз можна в будь-якій аптеці, а волосся після неї стає м’яким і блискучим. Всі, хто пробував мити голову білою глиною, відмовилися від покупних шампунів без жалю.

Як мити: Розвести білу глину теплою водою до консистенції сметанки, нанести на мокре волосся, помасажувати і змити. При необхідності повторити. Сполоснути волосся можна водою з додаванням соку свіжого лимона.

Плюси: зникає лупа, волосся стає слухняним, перестає випадати, довго не брудниться.

Шампунь з гірчиці

Якщо у вас жирне або нормальне волосся, спробуйте мити голову гірчицею. На Русі нею чистили хутро, а наші бабусі знали, що додати об’єм волоссю можна за допомогою гірчиці.

Як мити: Розвести 2-3 столові ложки гірчичного порошку в теплій воді, налити в таз теплу воду і вилити в нього гірчичну суміш. Опустити волосся в таз і гарненько промити, втираючи гірчицю у волосся. Потім ретельно змити під струменем теплої води. Як варіант, гірчицю можна змішувати з глиною або хною.

Плюси: поліпшується кровообіг, що сприяє зростанню, блиску і силі волосся.

Шампунь з житнього борошна

Тим, у кого жирне волосся, допоможе рецепт домашнього шампуню з житнього борошна. Борошно потрібна саме житнє, пшеничне погано змивається і не вбирає в себе жир.

Як мити: Досить просто обсипати шкіру голови і волосся борошном (сухі) і потім промити теплою водою.

Плюси: волосся добре промиваються, стають менш жирними, виглядають чистими і доглянутими як після миття професійним шампунем.

Напишіть відгук