Пісочний блонд – весняний відтінок волосся для зайнятих красунь

Пісочний блондНезважаючи на те що весна цього року сильно затрималась, вона все одно принесла з собою ласкаве сонечко, струмочки і щебет птахів вранці. Ну і, звичайно, бажання бути красивою: оновити гардероб, змінити імідж.

У житті міської красуні зазвичай багато роботи і мало вільного часу на себе кохану, а весна – ще й пора побачень, походів в кафе з подружками і в спортзал для підготовки до пляжного сезону. Напевно ніхто з дівчат не думав, що можна заощадити час … в салоні краси. Що стрижка, укладання, а головне – фарбування волосся можуть тривати набагато менше, ніж пів суботньо-недільного дня.

Onlywoman вирішив розвінчати міф про те, що похід в салон краси – це довго. У загальній складності процес займе усього годину. Тренд цього сезону, якщо говорити про волосся, – це натуральність і ще раз натуральність. Це стосується і кольору, і укладок, і здоров’я волосся.

По суті «пісочний блонд» – це техніка мелірування на фользі, але на цьому паралелі зі звичним способом подібного фарбування закінчуються. Відмінностей ж декілька. Перша і головна полягає в тому, що фарбування здійснюється без попереднього знебарвлення і подальшого тонування волосся, тому процедура абсолютно безпечна для здоров’я волосся будь-якого кольору і текстури. І займає менше часу.

Друга – колір досягається методом з’єднання декількох відтінків ще на етапі підготовки емульсії, причому пропорції фарб для кожного клієнта підбираються індивідуально. При підборі враховується структура волосся, його здатність вбирати колір і тримати відтінок, а також початковий колір волосся.

На якомусь волоссі фарбу потрібно тримати півгодини, десь менше або більше. При цьому волосся клієнта потрібно відчувати і ретельно тестувати перед фарбуванням. А найголовніше – після процедури необхідно живити їх і зволожувати, щоб вони виглядали природними і здоровими.

В результаті виходить цікавий натуральний ефект, ніби волосся не пофарбоване, а вигоріло на сонці. Що найважливіше для зайнятої дівчини з великого міста, ефект тримається до двох місяців: волосся відростає без видимого контрасту біля коріння. Даний метод дозволяє зберегти волосся здоровим і виключає необхідність сильно підстригати кінці, тому що вони не висихають і не січуться – цей побічний ефект знайомий кожнійблондинці!

Ще одна приємна відміна звичайної техніки мелірування від «пісочного блонда» в тому, що з кожним новим фарбуванням (нагадаємо, воно знадобиться в середньому через 2 місяці) ефект вигорілого волосся посилиться, але вся їх маса не стане поступово просто знебарвленою засушеною копицею.

Напишіть відгук