Особливості догляду за шкірою обличчя взимку

Догляд за шкірою обличчя взимку«Мороз і сонце – день чудовий» – слова відомого поета. Але наша шкіра від цього сильно страждає. Різкі перепади температур, вітер, холод – все це діє на шкіру не менш згубно, ніж літні дози ультрафіолету. У зимовий час наша шкіра стає сухішою. Може з’явитися лущення і роздратування, а так само можливі прояви капілярної сітки. Взимку проявіть особливу турботу про своє обличчя.

Дуже багато косметичних компаній сьогодні випускають особливі захисні засоби для шкіри, щоб знизити шкідливий вплив вітру, холоду, різкої зміни температури. У ці крему входить велика кількість жирових компонентів і воску. Саме за рахунок цього на шкірі утворюється захисна плівка.

Як тільки настануть холоди, перегляньте вміст свого туалетного столика. В цю пору року вашій шкірі потрібно більше харчування, ніж зволоження. Замініть свій звичний крем на поживний. Вода, яка міститься в зволожуючий крем, при низькій температурі кристалізується, це загрожує обмороженнями. Але не варто позбавляти шкіру необхідної їй вологи. Використовуйте свій зволожуючий крем в нічний час. Якщо у Вас нормальна, жирна або змішана шкіра, то для Вас найбільш підходять живильні креми, бажано містять UV-фільтр. Якщо Ви власниця сухої і чутливої ​​шкіри, то Вам знадобиться дуже жирний захисний крем. Будь-який крем наноситься на обличчя за 30-40 хвилин до виходу з дому.

Прекрасним захисним засобом є макіяж, точніше тональний крем і пудра. Вони створюють на шкірі захисний шар, який убереже від морозу, вітру і колючого снігу. Підбирати їх слід з величезною ретельністю.

Тональний крем на шкірі не має бути видно. Взимку, коли шкіра особливо схильна до сухості і може лущитися, не варто користуватися знежиреними кремами. Вибирайте для себе крему з нормальною жирністю і зволожуючими компонентами. Такий крем допоможе пом’якшити шкіру, і не буде підкреслювати її сухість.

На додаток, скористайтеся розсипчастою пудрою. Вона відмінно фіксує макіяж і служить додатковим захистом. Пам’ятайте правило: пудри повинно бути в міру! Якщо пудри більше необхідного – вона додає вік. Наносьте її пушком, а не пензлем. Кисть ковзає по шкірі і може залишати смуги. Розсипчасті пудри лягають рівніше, ніж компактні.

Не забувайте про догляд за губами. Шкіра губ дуже ніжна і вразлива. Помада в зимовий час наноситься на зволожуючий крем для губ, а в кінці закріплюється зволожуючим блиском.

Напишіть відгук