Оригінальний манікюр з використанням магнітного лаку

Оригінальний манікюр з використанням магнітного лаку

Нейл-індустрія все частіше і частіше надає прекрасній половині все нові й нові винаходи. Художній розпис по нігтьовій пластині, спеціальні наклейки для нігтів, гібридне покриття гель-лаком і до всього цього списку нейл-технологій приєднується з успіхом, ще одне нове покриття нігтів магнітним лаком.

Магнітний лак для нігтів, один з видів лаків, в якому на відміну від звичайного лаку, містяться маленькі частинки металу. У продажу до лаку додається спеціальна пластинка з магнітним візерунком. В основі технології нанесення магнітного лаку лежить властивість магніту притягувати до себе метал.

Оригінальний магнітний манікюр

Коли ми підносимо магнітну пластинку до ще невисохлою шару лаку на нігті, то металеві частинки, що містять в лаку, починають реагувати на магніт, в результаті чого на нігтьової пластини виникає ефектний візерунок. Малюнок залежить від узору магніту. Це можуть бути хвилі, поперечні смужки, діагональні смужки або поздовжні, смужки виду променів які розходяться з центру нігтьової пластини. Завдяки магніту малюнок виходить з ефектом розмитості.

Магнітний лак можна використовувати як для манікюру, так і для педикюру.

Магнітний лак

На цю модну тенденцію відреагували багато виробників косметики і виготовили власні колекції магнітних лаків які відрізнялися своєю різноманітністю. Британський виробник Nails Inc є першовідкривачем нейл-технології, описаної вище. Назву першій колекції дали Magnetic Attraction і випустили три відтінки лаку: золотий, пурпурний, сірий. Ці лаки тільки додають нігтю ефекту рельєфу, але не утворюють ефектних малюнків. А косметична фірма LCN відразу випустила магнітні лаки восьми відтінків. Ці лаки є перламутрові, але мають щільні відтінки синього кольору, зеленого, бордового і фіолетового.

Порада: магнітні лаки зберігайте подалі від магнітів.

Етапи виконання магнітного манікюру:

Беремо магнітний лак від виробника Golden Rose, так як він є більш економним.

1. Наносимо шар магнітного лаку на поверхню нігтя, наносити основу під магнітний лак виробник не рекомендує.

Наносимо шар магнітного лаку

2. Відразу ж до сирого покриття підносимо магніт, цей магніт тримаємо на відстані приблизно 3 мм. Постарайтеся, щоб вся нігтьова пластина рівномірно взаємодіяла з магнітом. Утримуйте над нігтем магніт 5-15 секунд. Від того якою стороною ви будете тримати магніт залежить напрямок візерунка. Потрібно експериментувати. Магніт з смужками при необхідності можна повернути кутом вперед – в результаті можна добитися розміщення смужок не діагонально, а вертикально. Якщо магніт забрудниться, то його очищаємо ватним тампоном, який змочений у засобі що містить ацетон.

підносимо магніт, тримаємо на відстані приблизно 3 мм

3. Щоб закріпити отриманий ефект, можна нанести поверх нього закріплювач.

Можна нанести поверх нього закріплювач

Бажаю успіху.

Магнітні лаки Nails Inc

Відео створення магнітного манікюру за допомогою магнітного лаку


Напишіть відгук