Обруч Хула хуп для схуднення

Обруч Хула хуп для схудненняПопулярність фітнес-центрів і спортклубів серед людей різних статей та віку щодня зростає. Ми нарешті зрозуміли: для того, щоб відчувати себе здорово і виглядати відмінно, спорт і фізичні навантаження незамінні. Тому люди все з великим завзяттям витрачають свої гроші і час на корисне спортивне проведення часу. Але є засоби для схуднення, успішно замінюють собою дорогі фітнес-програми. Ми сьогодні поговоримо про один з них.

Втім, цей метод корекції фігури не новий. Ще наші бабусі успішно ним користувалися і залишалися дуже задоволені. Мова йде про звичайний обруч, або як його ще зараз називають хула-хупе (hula – це назва полінезійського народного танцю, а hooр – по-англійськи обруч). Офіційно він з’явився в Штатах в середині минулого століття. Але існував ще задовго до цього. У гробницях стародавніх єгиптян знаходили обручі, поховані разом з іншою домашнім начинням, а на грецьких вазах зображувалися атлети зі снарядами, схожими на обручі, які греки робили з виноградної лози. В Англії обручі для обертання були відомі ще за часів Шекспіра і користувалися великою популярністю.

За всі роки свого існування хула-хуп солідно видозмінився і вдосконалився. Різноманітність обручів дає можливість широкого вибору вибагливих покупців. Крім звичних для нас звичайних обручів, порожніх всередині або обважнених, з’явилися предмети з масажними елементами і навіть електронними датчиками. Щодо останніх, то вони мають занадто велику похибку в даних, оскільки показує лише час і кількість поворотів без урахування ваги і віку займається.

Щоб заняття з хула-хупом були найбільш ефективні, а схуднення проходило результативно і радісно, ​​слід дотримуватися деяких правил:

 • Якщо ви ніколи раніше не займалися фітнесом, і у вас слабкі черевні м’язи, слід спочатку познайомитися зі звичайним обручем. І тільки потім перейти до обваження – оптимально вагою в 1,5 кг. Такий обруч більш активно масажує область талії і стегон і сприяє розбивання підшкірних горбків і зникнення целюліту.
 • Оптимальний внутрішній діаметр обруча повинен становити 95 см, що підходить абсолютній більшості людей.
 • Збільшувати навантаження слід поступово. Для початку буде достатньо 1-2 хвилин обертань – не допускайте виникнення болю. Кожні кілька днів тривалість занять слід збільшувати, і незабаром ви з величезним задоволенням і без праці будете крутити хула-хуп протягом 30 хвилин без зупинки.
 • Спочатку занять на тілі можуть з’явитися синці – це свідчення неправильного застосування обруча. Смертельної в цьому нічого немає – вони скоро зійдуть, і шкіра адаптується до нової навантаженні, однак щоб уникнути такого явище не потрібно старатися з перших занять, про що ми говорили вище.
 • Крутити хула-хуп неодмінно потрібно в обидві сторони, щоб рівномірно впливати на талію і стегна і стрункішати симетрично.

Однак не слід будувати ілюзій із приводу швидких і різких змін. Ваша фігура неодмінно стане стрункішою, а шкіра на масажованих ділянках – більш пружною і еластичною. Але, по-перше, значного схуднення тільки за допомогою хула-хупа ви не доб’єтеся, а по-друге, сантиметри з талії і стегон будуть йти впевнено, але повільно. Вчені підрахували, що обертання обруча протягом 5-10 хвилин щодня звузять ваші обсяги в талії і стегнах на 1 см за 2-3 тижні. Ще 500 грам ви скинете в інших частинах тіла.

Зате крім стійких змін у фігурі ви принесете колосальну користь своєму організму в цілому. Хула-хуп найкращим чином впливає на безліч систем і органів людини:

 • тренує дихальну і серцево-судинну системи;
 • нормалізує роботу кишечника;
 • тренує вестибулярний апарат;
 • покращує вентиляцію легенів;
 • розвиває координацію рухів, гнучкість, пластику, силу, почуття ритму;
 • спалює калорії і прибирає жирові відкладення на талії;
 • покращує стан шкіри в області талії і стегон.

При цьому хула-хуп не робить фізичного впливу на внутрішні органи, тобто не тисне на них і не викликає зміщення. Він розбирається, що зручно при транспортуванні та зберіганні, бо не займає багато місця. І найголовніше: не витрачаючи багато часу і грошей на відвідування тренажерних залів і оплату інструкторських послуг, ви гарантується досягнете позитивних результатів. Залишилося тільки дізнатися, як саме це робити.

Отже, техніка виконання дуже проста і не вимагає розучування спеціальних вправ:

 • Початкова позиція – станьте прямо, ноги на ширині плечей, вага розподілена на всю стопу, шкарпетки розгорнуті одна від одної. Обруч візьміть в руки і тримайте на рівні талії.
 • Починаємо вправу – відпустіть обруч і надайте йому обертання круговими рухами талії і стегон. Працювати повинен весь ваш корпус – від шиї і до колін.
 • Продовжуємо обертати – не дозволяйте м’язам преса, талії, стегон розслаблятися: вони повинні бути рівномірно напружені на всьому протязі тренування.

Пам’ятайте, що заняття повинні бути регулярними і помірно інтенсивними. Слід дотримуватися обережності під час критичних днів, вагітності, відразу після пологів. Про можливість занять обручем під час вагітності і після пологів обов’язково проконсультуйтеся з лікарем спостерігає! Також потребує уточнення у доктора можливість займатися і вибір хула-хупа після різних травм спини, ніг, шиї.

Напишіть відгук