Навіщо дівчині гантелі?

Навіщо дівчині гантелі?

Якщо ви хочете стати стрункою і придбати гарну фігуру, то тренування з гантелями – відмінний спосіб прийти до цього результату.

Багато жінок знаходять купу причин, щоб уникнути відвідування тренажерного залу. Зазвичай контраргумент звучить так: “тягати гантелі та інші залізяки. Ха, та це ж тільки для чоловіків? “Жінки схильні думати, що якщо будуть піднімати гантелі, то стануть могутніше, але не стрункішою. І тому віддають перевагу різним неінтенсивним видів спорту, груповим фітнес-програм і басейну.

Однак, варто зауважити, що навіть при невгамовному бажанні виконувати вправи з гантелями, жінки не зможуть наростити настільки об’ємні м’язи, як у чоловіків. Тому що організм жінки влаштований по-іншому: в ньому не виробляється відповідних гормонів, які сприяють об’ємному нарощування м’язів по-чоловічому.

Найважливіший фактор зовнішнього вигляду – співвідношення м’язів і жиру. Зробити собі гарну фігуру – у багатьох випадках означає зменшити жировий шар за рахунок дієти і вправ. У той же час завдяки тренуванням з гантелями нормалізується м’язовий тонус.

Причини взяти гантелі у свої витончені жіночі руки:

1. Зайві калорії прощайте

Вправи з гантелями спалюють зайві калорії. Займаючись з гантелями, ви втрачаєте за годину близько 400 ккал.

2. Обмін речовин нормалізується

Відмінно розвинена мускулатура в першу чергу означає високий рівень обміну речовин, і не тільки в гімнастичному залі, а й протягом цілого дня. Це приємні новини для намагаються схуднути.

3. Вічна молодість

У міру того як ви будете ставати старше, вправи з гантелями допоможуть зупинити вікові зміни. В процесі старіння люди поступово втрачають м’язові тканини зазвичай в межах 2,25-2,75 кілограма за кожне десятиліття. Це означає, що ваш обмін речовин сповільнюється і ви набуваєте небажаний жир. Заняття з гантелями можуть протидіяти цим змінам.

4. І кістки міцні

Вправи з підняттям тяжкості допомагають зміцнити кістки і запобігають остеопороз. У дослідженні про жінок, що знаходяться в періоді менопаузи, показано, що всього двох 45-хвилинних занять на тиждень достатньо, щоб зберегти нормальну щільність кісток.

5. Травлення в порядку

Заняття з гантелями поліпшують травлення. Їжа в організмі натренованих людей просувається швидше, і таким чином скорочується вірогідність поглинання канцерогенних речовин.

6. Немає болів в спині

Тренування з гантелями вельми корисні, якщо вас турбують болі в спині, що виникають в результаті ослаблення м’язів. Головне, тренуватися правильно, і спина прийде в норму. В одному дослідженні стверджується, що 80 відсотків болів в попереку проходять, якщо зміцнювати м’язи цієї області.

7. І найголовніше

Відповідно до досліджень, тренування з гантелями дуже корисні для поліпшення самопочуття, додання впевненості в собі, і все це плюс до відмінній фізичній формі і зовнішньому вигляду.

Поради по тренуванню:

  1. Слідуйте спеціально розробленій програмі тренувань з гантелями.
  2. Займатися з гантелями краще 2-4 рази в тиждень.
  3. Завжди правильно виконуйте вправи. Кожну вправу слід робити повільно, контролюючи свої рухи.
  4. Після вправ з гантелями відпочиньте хоча б один день, щоб організм відновився між заняттями.

Якщо у Вас є які-небудь захворювання, перед початком занять з гантелями проконсультуйтеся з лікарем.

2019-03-15T16:57:29+00:00марта 17, 2012|