Модні зачіски весна-літо 2012

Сезон весна-літо 2012 року вже наступив. І як завжди нас цікавить питання які ж зачіски модні в цьомусезоні? Відомі дизайнери представляють свої новинки одягу сезону на показах в модних столицях світу. Цілісний модний образ складається не тільки з одягу, а також свою роль тут грає взуття, аксесуари і звичайно ж зачіски. Тому дизайнери підбирають своїм моделям відповідні зачіски, які в їх баченні підходять до створеної колекції одягу. Волосся моделей різних дизайнерів на показах одягу сезону весна-літо 2012 було укладено в коси, в м’які локони, гладко зачесане.

Романтичні коси, які були помічені на показах моделей від Valentino, Moschino. Такі косички можна робити як для денних зачісок, так і для вечірніх.

Модні зачіски весна-літо 2012

У ретро зачіски було укладене волосся моделей на показах від Jean-Paul Gaultier і Preen. Ретро зачіски були представлені зачесаним вгору волоссям, укладеними в рулони.

Модні зачіски весна-літо 2012

Якщо у Вас пряме волосся достатньо його просто розпустити і Ви в тренді. Пряме розпущене волосся було помічене на показах Givenchy і Donna Karan. Модні будуть капелюхи з великими полями, в яких були моделі від Givenchy це такий а-ля пляжний стиль. У моделях від Donna Karan було не тільки розпущене волосся, а також зроблений акцент на очі.

Модні зачіски весна-літо 2012

М’які хвилі теж будуть в моді в новому сезоні. Вони можуть бути в стилі ретро, такі легкі хвилі, заправлені за одне вухо. Фігурні зачіски з локонів були помічені на показах моделей від Badgley Mischka.

Модні зачіски весна-літо 2012

Волосся зачесане гладко також буде модне в сезоні весна – літо 2012.

Модні зачіски весна-літо 2012

Знову буде модний ефект мокрого волосся. Такі зачіски були помічені на показах від Bottega Veneta та Chanel. Стилісти Chanel прикрасили волосся моделей шпильками з перлами, які надали їм романтичний вигляд.

Модні зачіски весна-літо 2012

Хаотично укладене волосся, яке має природний вигляд, є одним із трендів нового сезону. Такі зачіски були помічені на показах Marni, Suno, Tracy Reese, Fendi і Narciso Rodriguez.

Модні зачіски весна-літо 2012

Головним аксесуаром весна – літо 2012 стали невеликі хустки, які прикрашали зачіски моделей від Marc Jacobs і Anna Sui.

Модні зачіски весна-літо 2012

Слідкуйте за модою, будьте модними і створюйте моду самі!

Напишіть відгук