Модні тренди жіночої білизни сезону весна-літо 2012

Покупка красивої нижньої білизни – один з найприємніших подарунків, який може зробити жінка сама собі, щоб підняти настрій і відчути себе чарівною. Також правильний вибір нижньої білизни дозволяє жінці домогтися ще більшої впевненості в собі.

Британські вчені визначили, що жінки, які носять пуш-ап, відчувають себе 73% впевненіше тих, хто не надає значення вибору нижньої білизни. Жінки, які носили коригуючу білизну, показали себе на 67% більше емоційно не сприйнятливими до стресових ситуацій, ніж жінки, які не носили коригуючу білизну під час експериментів.

Тенденції модних дизайнерів нижньої білизни

Яскраві кольори

У цьому сезоні особливо актуальні яскраві кольори (жовтий, бірюзовий, кораловий, колір фуксії та ін) в поєднанні з темними деталями, наприклад, чорним або темно-синім мереживом.

Білизна яскравих кольорів

Поєднання чорного і бежевого кольорів

Бежевий тілесний колір додає особливу пікантність чорному мереживу.

Білизна чорного і бежевого кольорів

Білизна в горошок

Як і в одязі, цей принт дуже актуальний в сезоні 2012. Найзатребуваніші поєднання цього літа: класика білий принт на темно-синьому і світло-рожевий – на чорному.

Білизна в горошок

Леопардовий принт

Звірині принти леопарда, гепарда, зебри в тренді і в світі модної білизни сьогодні. Але, як і в одязі, колір фону підбирається під кольоротип зовнішності. Особливо популярні цього літа: відтінки синього.

Білизна з леопардовим принтом

Квітковий принт

Квіткові прінти цієї весни будуть затребувані у всіх найбільш яскравих кольорах і поєднаннях.

Жіноча білизна з квітковим принтом

Ретро стиль в бежевому кольорі

Корсети, шовк, стрічки та мереживо в вінтажному стилі не залишать байдужими любителів ретро стилю.

Жіноча білизна в ретро стилі бежевого кольору

Напишіть відгук