Методи депіляції: плюси і мінуси

Депіляція – найважливіша літня косметична процедура. Якщо в холодні місяці або навіть влітку в місті, в офісному одязі це було не настільки актуально, то у відпустці, де панують модні відкриті купальники, де на увазі кожен міліметр оголеного тіла, небажане волосся підлягають тотальному знищенню.

Методи депіляції: плюси і мінуси

Враховуючи тенденції останніх років, в моду входять все більше і більше безволосі тіла і ми змушені все нові ділянки свого тіла піддавати цієї виснажливої ​​і часто болючій процедурі. До слова сказати, в останні роки не тільки жінки, але й сильна половина людства все частіше вдається до депіляції – в основному в області пахв і іноді спини і живота. Але повернемося до прекрасної статі і подивимося, які методи жіночої депіляції відомі сучасним красуням.

Принципово методи депіляції розрізняються за способом боротьби з небажаним волоссям: одні методи лише зрізають волосся, а другі – висмикують його разом з волосяною цибулиною. Перші методи абсолютно безболісні, але результати їх застосування вкрай короткочасні. Другі – більше болючі, але після них можна забути про проблему на 3-4 тижні.

Отже, власне ось вони, сучасні методи депіляції:

Видалення волосся гарячим воском

Це один з найпоширеніших способів і, можливо, найменш болючий з усіх «воскових» методів. Розігрівається спеціальний віск, наноситься на бажану частину тіла, а потім за допомогою тканинних смужок різко віддаляється небажане оволосіння. З негативних моментів можна відзначити, що при проведенні процедури доведеться трохи потерпіти, зате потім можна насолоджуватися свободою мінімум 3 тижні. Найкраще таку процедуру проводити в косметичному салоні.

Видалення волосся холодним воском

Як альтернатива першим способом, у цій процедурі використовується холодний віск, вже нанесений на спеціальні смужки. Ефект той же, що і від гарячої депіляції.

Депіляція роликом з воском

Це, фактично, захована в зручну упаковку перший метод. Купується спеціальний комплект для домашнього використання, в який входить спеціальна ємність, наповнена воском і забезпечена роликом для рівномірного нанесення воску і тканинні смужки. Придбавши один раз такий комплект, до нього потім треба лише докуповувати запасні «патрони» з воском і смужки. Метод досить зручний для домашнього застосування, а також вельми економічний порівняно з відвідуванням салону краси.

Електроепілятор

Для тих, хто може витерпіти тривалий і багаторазове відчуття різкого вищипування волосся пінцетом, цей варіант дуже підходить. Процедура видалення волосся електроепілятором помірно болюча, по крайней мере на ногах – цілком терпима. До того ж, у порівнянні з депіляцією воском, такий спосіб ще й досить простий і «чистий» – не доведеться перепачківаться липким воском і застеляти все в радіусі метра, щоб випадково не вимазати. Апарат вимагає певних одноразових витрат, причому зараз є і досить недорогі моделі, зате потім може служити роками. Пристрої такого плану дуже компактні і їх легко можна брати і використовувати, наприклад, у відпустці. Провернути операцію з воском не вдома – набагато більш клопітка справа.

Бритва

Зрозуміло, звичайна бритва навіть зараз, в століття високих технологій, заслужено лідирує в списку депіляторів: це швидко, просто, безболісно і недорого. Навіть якщо Ви використовуєте який-небудь інший спосіб видалення волосся, напевно, за допомогою старої доброї бритви підголювати окремі місця – недоступні іншим методам або ж найбільш чутливі. Головний недолік – це короткостроковий ефект, причому традиційно вважається (хоча часто спростовується), що волосся після гоління волосся росте більш жорсткі. Тим, хто «підсів» на цей спосіб, доводиться вдаватися до бритві кожні 2-3 дні, щоб позбутися від швидко зростаючої «щетини».

Крем-депілятор

Принцип роботи той же, що і у бритви: віддаляється лише видима частина волосся, тільки хімічним методом. Крем наноситься на волосяну частину, а потім зішкрябується спеціальною лопаткою разом з волоссям. Як і після звичайного гоління, ефект від такої операції триває недовго – 2-3 дня.

Нарешті, з більш дорогих процедур, що проводяться виключно в спеціалізованих салонах, можна відзначити фото-і лазерну епіляцію. Ці способи гарантують довгостроковий ефект, а про їх нешкідливості немає однозначної думки.

Напишіть відгук