Макіяж від Кім Кардашян

Кім Кардашян - Фото

Кім Кардашян служить еталоном краси і стилю для жінок усього світу. Один з її секретів – макіяж. Щоб додати відтінок спокусливості свїй зовнішності, як у Кім, погляньте на варіанти макіяжу, які вибирає Кім Кардашян і запозичте деякі ідеї для створення власного казкового образу.

Кім Кардашян – зірка, яка любить підкреслювати свою жіночність, а чи є кращий спосіб зробити це, ніж через макіяж? Її краса захоплює і чоловіків, і жінок по всьому світу, але варто пам’ятати, що не тільки гени можуть створювати бездоганну зовнішність. Якщо ви хочете зрозуміти, в чому суть краси Кім, вивчіть її макіяж, і зробіть свою зовнішність не менш спокусливою, запозичуючи її ідеї.

Щоб вибір був правильним, прослідкуйте, щоб кольори і текстура косметики відповідали тону вашої шкіри. В залежності від інтенсивності природного пігменту вашого тіла, візьміть світлі або темні тони, якщо вам потрібен ідеально збалансований макіяж, який підкреслить колір обличчя найкращим чином.

Нейтральні відтінки і пастельні тони – прекрасний вибір для образу «своєї дівчини», і Кім Кардашян знає, що м’які і спокусливі тони цього сезону можуть краще за інших прикрасити зовнішність. Ідеальна шкіра – невід’ємний елемент такого макіяжу, так що нанесіть основу в тон вашої шкіри, яку можна доповнити прозорою пудрою. Сфокусуйте увагу на очах – нанесіть прозорі перламутрові тіні і додайте накладні вії, які можна щедро нафарбувати тушшю.

Макіяж від Кім Кардашян

Підкоригуйте брови і підведіть їх спеціальним олівцем, щоб підсилити ефект. Трохи рожевих або персикових рум’ян додадуть вашій шкірі життя, в той час як помада тілесного кольору зробить ваші губи спокусливими, сексуальними, але, в той же час, додасть їм невинний вигляд.

Якщо очі – ваше головне достоїнство, постарайтеся підкреслити їх за допомогою косметики. Кім Кардашян завжди приділяє багато уваги своїм очам, так що у неї є чому повчитися. Кім використовує земні відтінки, щоб виділити очі на обличчі. Комбінація сливових і коричневих тонів може зробити карі очі прекрасними, так що поекспериментуйте з цими відтінками.

Макіяж в стилі Кім Кардашян

Підведіть очі темним кольором вздовж лінії вій, щоб додати погляду обсяг і щедро нанесіть на вії туш.

Тепер потрібно накласти два шари помади на губи: спочатку тілесний відтінок, а потім прозору помаду. Трохи рум’ян, і ваш ідеальний макіяж з вираженим акцентом на очі готовий.

Яскравий макіяж в стилі Кім Кардашян

Також можете переглянути відео на англійській мові, дівчина робить макіяж в стилі Кім Кардашян, яке отримало понад мільйон переглядів:

Напишіть відгук