Макіяж в японському стилі

Краса японської жінки полягає в ніжній «фарфоровій» шкірі. Сьогодні, як і сто років тому, її вважають одним з найголовніших прикрас японської жінки. Контраст вибіленої шкіри, яскраво виражених очей і хтивих губ – ось, власне, ці три складові частини є основоположною накладення макіяжу в японському стилі.

Використовувати японський стиль, при накладенні макіяжа, можливо не тільки виключно для всіляких балів – маскарадів, хеллоуїна, або незвичайної фотосесії. Використовуючи основи накладення макіяжу в японському стилі, можливо, створити винятковий, по-справжньому загадковий, містичний образ, незалежно то – японська гейша чи проста дівчина – героїня всіляких міфів і легенд. Універсальність накладення макіяжу в японському стилі, полягає в тому, що він однаково гарний для смуглявих, так і для світленькихдівчат.

Техніка створення макіяжу в японському стилі

Перший етап створення образу в японському стилі – накладення дуже світлого і рівного відтінку на обличчя, так званого: «фарфорового» кольору шкіри. Для цього береться легка основа, дуже світла і тонка. Після нанесення цієї основи, береться легка компактна пудра такого ж тону, що й основа. Ефективніше, якщо основа і пудра будуть на два тони світліше основного кольору шкіри. Ні в якому разі не слід брати зовсім відмінний тон від природного. Хоча шкіра і буде здаватися більш «фарфоровою», але виглядати це буде вкрай комічно і зовсім вже в дусі театру Японії «Кабукі».

Наступний етап макіяжу – нанесення макіяжу на очі. У японських жінок, як у багатьох азіаток, розкосі очі. Щоб створити цей ефект, можна скористатися контуром для повік або рідким підведенням. Тіні рідко використовуються в японському макіяжі, так як верхні повіки азіаток мають більш закритий вигляд і нависають над рухомими повіками, на які, в основному, ми накладаємо тіні при інших видах макіяжу. Тому, використовуємо чорний контур для очей, чорну підводку. «Стрілки на верхніх повіках малюються товстою лінією. На зовнішній кут ока можна нанести невелику кількість тіней, але можна і не робити цього.

Форма «стрілки на верхньому повіці така, що вона надає розкосі очі і виходить за зовнішній кут ока догори, трохи загинаючись. Це для того, щоб звузити очі, надати їм азіатський колорит і загадковість. Брови японок традиційно тонкі, немов ниточки. Можна додати їм невеликий вигин, як на японських картинах – півмісяцем.

Причому, якщо брови світлі, можна сміливо малювати це півколо олівцем для брів.

Туш для японського макіяжу не використовується. Замість цього, щоб надати більшої «східності», можна спробувати нанести яскраві рожеві тіні на середину верхньої повіки і зовнішній кут ока.

Японки віддають перевагу класиці в кольорах помади: червоний, яскраво-червоний, насичений малиновий. Форма губ – «бантик». Її можна досягти, якщо створити контурним олівцем таку форму і заповнити її кольором, вибраним з вище перерахованих. Матовість помади тут не відіграє суттєвої ролі і не викликає суперечок. Японки застосовують і матову і помаду з блиском. При нанесенні контуру «бантиком», слід враховувати, що можна заретушувати «надлишки» власного розміру губ, за допомогою додаткового нанесення пудри та основи на самі губи.

Ну, як завжди, завершення будь-якого макіяжу – нанесення рум’ян на обличчя. Знову ж таки, якщо подивитися на картини японських художників, що зображують дівчат, можна звернути увагу на те, що їх щічки покриває рожевий рум’янець, отже, остаточна крапка японського макіяжу – нанесення ніжного рум’янцю з рожевих тонів на область скул.

Відео-урок японського макіяжу (основи):


Напишіть відгук