Макіяж для карих очей

Весна – пора кохання і романтичних зустрічей. У макіяжі кароокої дівчини неодмінно слід зробити акцент на очі!

Оволодій технікою макіяжу карих очей, щоб погляд став виразнішим! Поглядом можна передати найтонші відтінки ставлення до співрозмовника. Особливо це актуально, якщо візаві тобі дуже симпатичний! Як домогтися більшої виразності погляду? Звичайно, за допомогою грамотного макіяжу очей!

Макіяж для карих очей

Ти напевно знаєш основні правила макіяжу очей: чим ближче до зовнішнього кута ока, тим темніший тон тіней, підбрів’я виділяємо світлим, внутрішні куточки очей теж висвітлюються. Але є кілька секретів, відомих не багатьом.

Ось наприклад: світловідбиваючий консилер не варто наносити на припухлі нижні повіки – він їх тільки підкреслить!

Ще секрет: холодні тони макіяжу “виявляють” зморщечки. І ще: при в’ялій шкірі повік краще користуватися кремоподібними тінями. Нависаючі повіки можна візуально “прибрати”, розтушувавши на складочки трохи димчасто-коричневих тіней.

Тіні повинні відповідати ще й твоєму кольоротипу, а також тонам одягу, інакше погляд “загубиться”, а тобі цього допускати ніяк не можна!

Колірна гамма для макіяжу карих очей

Базовими тонами для карих очей будуть: білий, опал, вершковий, колір шампанського.

Кольори для кароокої брюнеткиДля кароокої брюнетки підійдуть такі кольори:

  • чорний
  • сріблястий
  • темно-коричневий
  • бузковий, а також фуксія
  • золотистий

Кольори для кароокої блондинкиДля кароокої дівчини зі світлим волоссям підійде така гама:

  • пісочний
  • темно рожевий
  • всі відтінки зеленого
  • світлий і темний беж

Ні за яких умов не використовуйте в макіяжі для карих очей теракотовий колір. Помаранчевий відтінок тіней не підходить таким очам.

Для кароокої дівчини зі світлим волоссям

Густі вії – основний штрих макіяжу

Ти вже пробувала користуватися двофазною тушшю? Вона відмінно подовжує вії і додає їм об’єм. Спочатку наносиш базу, а потім туш у два шари. Ретельно профарбовують крайні вії! Красиві вії дуже важливі в макіяжі карих очей.

Ти нанесла туш з ефектом подовження та обсягу, але вважаєш, що вії могли б бути і густіші? Візьми штучні вії і акуратно наклей між власними. Користуйся тільки спеціальним клеєм для штучних вій, він зазвичай є в упаковці. Можеш попросити подругу допомогти тобі: самій клеїти незручно.

Густі вії - основний штрих макіяжу

Прекрасний ефект виникає при використанні контрастних кольорів туші. Так, до карих очей підходить не тільки чорна туш, а й зелена, і яскраво-бірюзова!

Наносимо тіні

Наносимо тіні на очі

Надаємо погляду якусь загадковість, як у романтичних героїнь! Набираємо на спонжік темні тіні, наносимо їх уздовж кордону росту вій на верхньому повіці і акуратно розтушовуємо. Не переборщуй ні з кількістю тіней, ні з розтушовуванням: ефект погляду “сумної клоунеси” нам зовсім не потрібен!

Підкреслюємо виразність карих очей

Візажисти знають чимало хитрих прийомів для додання виразності карим очам. Один з “збільшуючих” прийомів – провести білим контурним олівцем лінію по внутрішній стороні нижнього повіка. А великим очам надаємо “котячий” вигляд, виконавши той же прийом чорним олівцем.

Додай сяйво!

Променистий погляд – не образний вислів, а результат правильно зробленого висветленія! Нанеси на верхню повіку основний тон трохи темніше натурального кольору шкіри по межі “кісточки” і ближче до краю ока, а серединку повіка висвітли сяючим, більш світлим відтінком.

Вечірній макіяж карих очей може бути досить виразним або ледве помітним. Дуже важливо щоб він був акуратним, підкреслював відтінок карих очей і відповідав стилю і часу доби.

Напишіть відгук