Поради по макіяжу каре-зелених очей

Макіяж для каре-зелених очей

Каре-зелені очі зустрічаються часто і бувають дуже різних відтінків. Зазвичай в таких очах намішано потроху різних кольорів, в тому числі коричневого, зеленого, золотистого та сірого. У жінок з таким кольором очей дуже багато переваг перед іншими, тому що різноманітність відтінків можна цікаво обіграти за допомогою косметики різних кольорів. Підводка, тіні для очей, рум’яна і губна помада – все це разом може вдало підкреслити той чи інший відтінок каре-зелених очей.

Олівець для очей і тіні для повік

Тіні і олівець для очей певних кольорів можуть виділити різні відтінки каре-зелених очей. Золотисті, коричневі, зелені, лілові і фіолетові кольори підіграють коричневим, зеленим і золотистим домішках в каре-зелених очах. Тіні одного кольору можна використовувати в поєднанні з олівцем або підведенням іншого кольору, щоб різноманіття колірної гами райдужки ока стало більш помітним.

Бежеві, рожеві, світло-фіолетові та кремові кольори роблять виразніше світлі каре-зелені очі. А ось ті ж тіні, але більш темних відтінків, а також сріблясті, мідні, бронзові кольори та колір хакі краще виглядають з очима, в яких є домішки більш темних відтінків коричневого, зеленого та сірого.

Рум’яна

Для того щоб надати шкірі свіжий рум’янець, підійдуть рум’яна рожевих квітів з фіолетовим відтінком. Вони добре відтіняють суміш зеленого, темно-сірого і бурштинового квітів у райдужці. А ось оранжево-рожевих відтінків слід уникати, оскільки вони змушують каре-зелені очі здаватися тьмяними. Рум’яна з золотистими блискітками підкреслюють золотисті іскорки в очах.

Губна помада

Якщо у вас каре-зелені очі, тримайтеся подалі від помаранчевих, сірих і блакитних тонів, тому що вони приглушують яскравість каре-зелених очей, замість того, щоб робити їх виразними. Замість цього вибирайте помаду рожево-лілових, вишневих, золотистих, червоно-помаранчевих і рожевих відтінків. І тут теж золотаві блискітки в помаді виділять домішки золотистого кольору в очах.

Напишіть відгук