Макіяж Тейлор Свіфт

Кантрі співачка і актриса Тейлор Свіфт – це одна із самих популярних і улюблених знаменитостей на заході. Якщо ми не беремо її до уваги, слухаючи Ріанну, Бейонсе, Кеті Перрі, Леді Гагу і іже з ними, то вона в свою чергу отримує нагороди престижні вже кілька років поспіль. 21-річну Свіфт називають молодим обдаруванням, яка ще обов’язково себе проявить. Тейлор зрозуміла, що стане виконавицею і буде власноруч писати пісні вже в 12 років, коли взяла в руки гітару і почала виступати на ярмарках і всіляких творчих конкурсах. Потім, як це часто буває, її помітив один з музичних продюсерів і дівчинка стала розкручуватися. Крім успішної кар’єри у Тейлор були і відмінні проблиски в особистому житті. Так в 2009 році вона зустрічалася з актором Тейлором Лотнером, а в 2010 з актором Джейком Джилленхолом. Зовсім скоро Тейлор виповниться 22 і поки вона сконцентрована на кар’єрі, а особисте життя почекає …

Макіяж Тейлор Свіфт

1. У Тейлор дуже цікаве обличчя. Чи не стандарт. Мені воно не імпонує, місцями навіть відштовхує, але все-таки заперечувати те, що її обличчя запам’ятовується не має сенсу. Макіяж чудово виділяє її «лисячі очі», а додаткові прядки в волоссі додають кантрі-співачці грайливий вигляд. Відмінний образ, хоч Тейлор мені і нагадує якогось не особливо милого звірка.

Макіяж Тейлор Свіфт

2. Жіночні нотки в образі, безперечно, йдуть Тейлор. Прекрасна зачіска, яка хоч трохи скрашує одноманітні кучері Свіфт. Тейлор з таким мейк-апом, як снігова королева. Холодний тон пудри, накладні вії, рожеві рум’яна і легкий блиск – образ на мульон доларів.

Макіяж Тейлор Свіфт

3. Єдине, що мені подобається в зовнішності Свіфт – це саме її волосся. Make-up очей у фіолетових тонах підібраний точно під сукню молодої співачки. Я не прихильниця таких «збірок», але в даному випадку все виглядає достойно. Насичено-персиковому кольору блиску Тейлор не зраджує, та й виділяти очі вона любить більше, ніж губи.

Макіяж Тейлор Свіфт

4. Мила шапочка) Непоганий макіяж в сірих тонах (мабуть тіні підбирали до головного убору). Не подобається тільки те, що туш злиплася, а в іншому все ок. Такий макіяж буде актуальний цієї зими як ніколи.

Макіяж Тейлор Свіфт

5. Відмінна зачіска, Тейлор вона дійсно підходить більше за інших. Акцент на очі в цей раз не спрацював, тому що Тейлор виглядає як китаєць.

Макіяж Тейлор Свіфт

6. Ось тут малесенькі очі Тейлор виглядають побільше. Вдалий кадр, скажу я вам. Макіяж невигадливий, але якщо враховувати глибину декольте, то це цілком зрозуміло. Вся увага на одне з головних достоїнств молоденької Тейлор.

Макіяж Тейлор Свіфт

7. Шкода, що Тейлор і Тейлор Лотнер розлучилися – вони були б чудовою парою, тому що дві половинки повинні бути схожі один на одного, в цьому випадку буде гармонія, розуміння, любов і інші приємні приємності, а між цими хлопцями є якась схожість. Зачіска і сукня мені не подобаються, але якщо брати в розрахунок той факт, що Тейлор – це не попсова співачка, а кантрі-виконавиця (що ставлять під сумнів багато), то такий образ зрозумілий. Стрілки і червона помада явно не дружать з Тейлор, краще вже дотримуватися стандарту, ніж виглядати так … Складається таке відчуття, що іноді Тейлор складно відкривати очі.

Макіяж Тейлор Свіфт

8. Задумка образу хороша, але виконання підкачало … По фото можна сказати, що одне око нафарбоване набагато яскравіше другого, а сукня – це просто ноу комментс (ремені замість бретелей – це сильно). В цілому ж добре, що Тейлор не експлуатує один і той же образ, а намагається змінюватися.

Макіяж Тейлор Свіфт

9. На фотографії Тейлор наче невдала копія себе. У фотографа руки може і ростуть з того місця, але кадр невдалий. Знову ж таки повторюся, що поєднання стрілок і червоної помади – це не для Тейлор Свіфт, хоча показати себе, як дорослу сексі-вумен хоче навіть вона.

Макіяж Тейлор Свіфт

10. Ось чубчик – це просто ідеальний варіант для обличчя Тейлор. Відразу змінилося все, перед нами ніби інша людина. В черговий раз переконуюся, що від зачіски залежить нехай не все, але багато чого. Очі нафарбовані красиво і неважливо, що вони вузькі. Образ дуже подобається.

Макіяж Тейлор Свіфт

11. Дивлячись на фото відразу згадалася покійна Людмила Марківна. Нехай земля їй буде пухом. І правда, щось від Гурченко останніх років у Тейлор є. Зачіска красива, прямо як у першої леді. Макіяж в принципі звичайний, такий легко зробити самій і на кожен день.

Макіяж Тейлор Свіфт

12. Знову ця червона помада. Не в’яжеться вона і Тейлор Свіфт ну ніяк …

Макіяж Тейлор Свіфт

13. Ні, таки обличчя Тейлор – це не гарненька мордочка Селени Гомез або еталонне личко Анджеліни Джолі, це щось інше. Макіяж зроблений чудово, претензія тільки до форми брів Тейлор.

Макіяж Тейлор Свіфт

Напишіть відгук