Макіяж Селени Гомез

Юна зірочка Селена Гомес, що стала відомою завдяки ролі Алекс Руссо в комедійному телесеріалі «Чарівники з Вейверли Плейс», зараз далеко не тільки актриса, оскільки вона є співачкою, автором пісень, ударниця, послом доброї волі ЮНІСЕФ, ну і, звичайно ж, коханою кумира всіх американських (та й не тільки американських) дівчат – Джастіна Бібера. Ця старлетка за 18 років свого життя встигла дуже багато чого, адже вона не боїться експериментувати і вдосконалюватися.

Техаське дівчисько Селена має досить специфічну зовнішність, яку деякі вважають ідеальною, а деякі просто потворною. Все в цьому житті відносно, тому є як ті, так і інші. Судячи з усього Селена дуже скромна дівчина, адже відомо, що з 12 років вона носила «кільце непорочності», яке свідчить про те, що його власниця обіцяє зберігати цноту до шлюбу. До слова сказати, як тільки у Селени зав’язалися стосунки з Джастіном, кільце зникло з її пальчика. Справа йде до весілля? Такі молоді, а все туди ж – у вир з головою.

Макіяж Селена Гомез

Я вже говорила, що зовнішність у Селени своєрідна і це стосується в першу чергу личка висхідної зірки. Селена дуже молода, тому обличчя ще може 10 разів помінятися (не кардинально, але все-таки). Давайте подивимося на сьогоднішню Селену і оцінимо макіяж цієї чарівної дівчини. Також, Вам може бути цікаво подивитися на купальники Селени Гомез.

1. Селена нагадує мені якогось маленького звірка (ось тільки якого – не пам’ятаю) і вона завжди виглядає просто неймовірно доглянуто! Я не бачила жодної фотографії на якій Селена була б в поганому вигляді і світила п’ятою точкою. Вона завжди дуже стримана і скромна у своїх проявах. Мені подобається макіяж на фото нижче і, звичайно, волосся Селени (думаю, це її гордість).

Макіяж Селена Гомез

2. Видно, що Селена дуже старалася виглядати добре, але в неї це не вийшло через втомлений вигляд. Для 18-річної дівчини життя Селени б’є ключем, тому іноді часу на сон не вистачає, тому й «спляче царство» на деяких прес-конференціях. Макіяж мені не сподобався, дуже світлий тон шкіри, який робить Селену ще більш сонною.

Макіяж Селена Гомез

3. Відмінний макіяж! Тут світлий тон якраз в тему, оскільки Гомез сяє зсередини і ніякого додаткового ретушування не потрібно. Мені шалено імпонує точність з якої накладають макіяж Селені, воістину, руки майстра творять дива!

Макіяж Селена Гомез

4. Щось якось … хмм … не то. Горезвісна рожева помада і підкреслені за допомогою темних тіней очі – це банальність від якої Селені потрібно позбавлятися вже зараз. Потрібно бути різноманітнішою, але без перебору.

Макіяж Селена Гомез

5. Тут Селена виглядає дещо старше, ніж є насправді, хоча на інших фото я б не дала їй і 18 років. Дитина вона ще. Порівняти її і Демі Ловато: хто виглядає старше? Звичайно, Демі. Макіяж, подібний мейк на фото нижче, Селена майже не використовує. І робить … неправильно.

Макіяж Селена Гомез

6. Мила і природна. Як би не хотілося, щоб Селена встала на неправильний шлях, адже вона така «світла» чи що. Ну не про це. Макіяж відмінний, оскільки Селені яскравий мейк в загальному-то і не потрібен, поки вона молоденька. Років отак в 25 це правило не буде діяти.

Макіяж Селена Гомез

7. Такий макіяж робить Селену дорослішою, але виглядає вона все одно на 18. Як прекрасна юність! Мені не особливо сподобався макіяж, але й нічого поганого з приводу нього я сказати не можу.

Макіяж Селена Гомез

8. Чарівний образ! Просто чудо! Грайливі локони і прекрасний макіяж роблять Селену справжньою принцесою. Ось прям бачу її новою диснеєвською казковою красунею. Мені сподобався макіяж, але блакитні тіні я б все-таки прибрала.

Макіяж Селена Гомез

9. Майже у всіх знаменитостей є фотографії, на яких з очима якісь «непонятки». От і в Селени є таке фото. Тут вона просто звичайна дівчина. Якби я не знала, що вона зірка, то просто прийняла б її за звичайну студентку-першокурсницю.

Макіяж Селена Гомез

10. Мені здається Селена з тих дівчат, яким дуже не йде довге волосся. З короткою стрижкою явно краще. Макіяж мене не вразив, хоча все було розраховано на «бій всіх наповал». У неї так смішно стирчать два передніх зубика (до речі, це перше на що я звернула увагу).

Макіяж Селена Гомез

11. «Просвітлення». Здається ніби на Селену зійшло щось приголомшливе. Знову ж мій мінус, що я дивилася з її участю лише кілька серій «Чарівників з Вейверли-Плейс» і не можу сказати яка з Гомез актриса. Мені подобається макіяж: все так чисто і невинно …

Макіяж Селена Гомез

12. Ненавиджу такий тон помади та блиску! Просто терпіти не можу! Ну як можна ось ЦЕ намазувати на власні губи!? Слава Богу, колір сукні красивий.

Макіяж Селена Гомез

13. Невдало, але не смертельно.

Макіяж Селена Гомез

14. Лялька. Так і бачу діточок, які тикали в Селену пальцем і говорять «Маамм, а вона жива?». Макіяж не завжди повинен бути в тон сукні, в цей раз не подобається.

Макіяж Селена Гомез

15. Все ідеально, але я не можу зрозуміти, що у Селени з губами?

Макіяж Селена Гомез

16. У-ти чудо! Так і хочеться пощіпати Селену за щічки. Така красуня! Макіяж робить її ще більш ніжною та м’якою, а вже про такий одяг і говорити не варто.

Макіяж Селена Гомез

17. Розкішно! Брюнетка в червоному з яскравим макіяжем – це щось з чимось. Кращий спосіб на мій погляд.

Макіяж Селена Гомез

18. Сексуальненько, однако. Я по вуха закохана в цей макіяж очей!

Макіяж Селена Гомез

19. Не моє. Мені не подобається ні колір сукні, ні мейк-ап. Я не чіпляюся, а констатую факт.

Макіяж Селена Гомез

20. Ну хто так фарбує!? Акуратно звичайно, але Селені такий макіяж не підходить.

Макіяж Селена Гомез

21. Занадто довгий чубок. Розгледіти макіяж не вдалося.

Макіяж Селена Гомез

22. В принципі макіяж непоганий. Та який може бути мейк-ап, коли Селені так йде червоний колір! Зауважу, що не кожній іспанці такий колір до обличчя, а ось для звичайної дівчини з Техасу червоний – ідеальний колір! Правда даремно вона одягла смугасту кофту.

Макіяж Селена Гомез

Напишіть відгук