Макіяж Ріанни

Барбадоська красуня Ріанна завжди відрізнялася своїми екстравагантними образами, які, безумовно, і до цього дня працюють на неї. Вона молода, талановита, симпатична і амбітна, тому намагається експериментувати зі своїм стилем якомога частіше. Але, до слова сказати, Ріанна і без усіляких «прикрас» сильна і не обділена чарівністю і харизматичністю дівчина, адже саме її помітив і запропонував роботу такий крутий продюсер сучасності як Джей-Зі, хоча спочатку Ріанна працювала з цілою групою дівчат, які мріяли про співочу кар’єру.

Макіяж Ріанна

Ця 23-річна співачка обожнює ексцентричні вбрання, зачіски і, звичайно, макіяж, який, до речі сказати, завжди різноманітний, але однаково красивий. Ріанна робить акцент не тільки на своїх чарівно-зелених очах, а й на чуттєвих пухких губах. Як же співачці вдається виглядати на 100% і міняти макіяж з завидною регулярністю, а також, який мейк-ап краще для неї сьогодні? Доречі, вам буде цікаво почитати про купальники Ріанни.

1. Молода дівчинка з потенціалом – Ріанна, що досягла на сьогоднішній день досить багато, раніше не особливо виділялася серед інших Rnb співачок. Макіяж до банальності простий, але, безсумнівно, гарний. Чудовий колір і розріз очей дуже вдало підкреслено.

Макіяж Ріанна

2. Шалено гарний макіяж очей, видно, що візажисти попрацювали на славу. По всій видимості підводку нижньої повіки підбирали під колір сукні і виконали це завдання дуже навіть непогано, нанісши мейк-ап просто блискуче!

Макіяж Ріанна

3. Макіяж, звичайно, приємний, але от ця зачіска з ним якось не в’яжеться. В цілому сказати, дисонанс між зачіскою і макіяжем на лице, в даному випадку в прямому сенсі цього слова. Детальніше про зачіски Ріанни.

Макіяж Ріанна

4. Якщо брати окремо макіяж очей і губ, то все чудово, але ось проблемна ділянка шкіри аж надто помітна. Звичайно, приховати його до кінця може тільки фотошоп, але візажисти могли б попрацювати і трохи краще, все-таки фотосесія…

Макіяж Ріанна

5. Такий макіяж на Ріанні, та й загалом на будь-якій дівчині, мені не подобається зовсім. Не люблю коли тіні нанесені таким чином. Мені здається, що співачці цей мейк-ап не підходить.

Макіяж Ріанна

6. Хороший макіяж, відразу згадується її перший дійсно вартий кліп SOS, завдяки якому про Ріанну дізналася широка публіка.

Макіяж Ріанна

7. Прекрасний макіяж і просто запаморочлива стрижка. На мій погляд це один з кращих експериментів Ріанни.

Макіяж Ріанна

8. Те, що на голові мені не подобається абсолютно, але от макіяж красивий.

Макіяж Ріанна

9. Свіжо, але блідо для екзотичної краси Ріанни.

Макіяж Ріанна

10. Очі у Ріанни неймовірно красиві! Обожнюю коли вони в неї підкреслені, як в даному випадку. Бентежить колір блиску, але не все так страшно, тому що образ в цілому закінчений і по-своєму гарний.

Макіяж Ріанна

11. Макіяж поганий, але зате хороша укладка, яка повністю рятує ситуацію. До сих пір не розумію, що гарного в нафарбованих наполовину нижніх повіках? Фішка така чи що у деяких?

Макіяж Ріанна

12. Незнаю, що й сказати … Абсолютно без смаку, але колір блиску для губ хороший. Дивлюся тільки на нього, так як решта – і сміх, і гріх.

Макіяж Ріанна

13. Фатальна красуня. Обожнюю такий образ Ріанни, адже в цьому вся вона. Макіяж для такої укладки і наряду практично ідеальний.

Макіяж Ріанна

14. Непогано. Помітила, що в більшості випадків Ріанні роблять саме стрілки.

Макіяж Ріанна

15. Колір помади жахливий, але на Ріанні він виглядає досить гармонійно. Сумніваюся, що якби хто-небудь інший вибрав помаду з таким відтінком, то виглядав би так само як Ріанна на цьому фото.

Макіяж Ріанна

16. Правильний макіяж – хороший макіяж. Всі достоїнства підкреслені, а недоліки приховані.

Макіяж Ріанна

17. Ах, як же брюнеткам підходить такий колір помади! Просто надзвичайно красиво. Макіяж очей не поганий, але й не особливо хороший. Укладка, помада, наряд – ось головні елементи цього образу.

Макіяж Ріанна

18. Поменше б макіяжу і було б чудово, а так, наче розмальована лялька. Не подобається.

Макіяж Ріанна

19. Насичені блакитні тіні категорично протипоказані Ріанні, тому макіяж в цілому залишає бажати кращого. Якби на місці тіней була підводка для очей, то було б досить-таки добре.

Макіяж Ріанна

20. Боже, як же вона змінилася! Але ж минуло з тих пір всього пару-трійку років. Навіть погляд змінився, вам так не здається?

Макіяж Ріанна

21. Миленька! Макіяж вдалий, але от з тінями, що доходять до брів, візажисти трохи промахнулися, оскільки без них образ був би набагато ніжніший і приємніший.

Макіяж Ріанна

22. Це не гуд. Таке відчуття, що макіяж зроблений похапцем, так і тіні такого кольору абсолютно не до місця.

Макіяж Ріанна

23. Ефектний макіяж і не менш вражаюча Ріанна. Ось тут, на відміну від попереднього показаного виходу, відчувається рука справжнього майстра.

Макіяж Ріанна

24. Макіяж хороший, але стрижка просто пробирає на «ха-ха». Риси обличчя за рахунок неї стають масивними, а виходячи з цього некрасивими, адже личко дівчини має бути витонченим.

Макіяж Ріанна

25. Ефектний погляд і гарний макіяж – убивче поєднання.

Макіяж Ріанна

26. Якось особливих емоцій цей макіяж не викликає. Ні поганих, ні хороших, а зовсім звичайний і навіть пересічний.

Макіяж Ріанна

27. Все-таки Ріанна красива дівчина, як не крути. Навіть широкий носик не є її недоліком, хоча багато мулаточок намагаються зробити його вужчим. Мені здається Ріанні не варто вдаватися до цього, адже пластичний хірург зіпсує не тільки її ніс, але і її індивідуальність.

Макіяж Ріанна

28. Чарівний образ! Все настільки вірно підібрано і зроблено, що ніяких нарікань і бути не може.

Макіяж Ріанна

29. Незвично, але в той же час і цікаво. Незнаю як вам, але мені образ сподобався.

Макіяж Ріанна

30. Стандартний макіяж не псує Ріанну, а просто дає їй можливість відпочити від екстравагантності.

Макіяж Ріанна

31. Бомбезний образ! Відчувається, що Ріанна виросла і почалися неймовірні експерименти над собою. Думаю, що в її віці просто необхідно «шукати себе» і вдосконалюватися у всьому.

Макіяж Ріанна

32. Синьова тут зайва.

Макіяж Ріанна

33. Відмінний макіяж, а який погляд! Ріанна ще всім покаже на що здатна.

Макіяж Ріанна

34. Лаконічний образ – нічого зайвого. Такою Ріанна буває не часто, але їй це, безумовно, підходить.

Макіяж Ріанна

Напишіть відгук