Макіяж Рене Зеллвегер

Улюблениця продюсерів, стабільна голлівудська актриса, володарка «Оскара» і просто чарівна жінка Рене Зеллвегер повністю віддана своїй роботі, адже вона готова не тільки осягати ази акторської майстерності ночі безперервно, але і змінювати свій зовнішній вигляд – то різко повніючи, то не менш різко худнувши . Рене не боїться показатися смішною і безглуздою, оскільки вона – справжня актриса, яка звикла долати всі труднощі і робити приємність глядачеві з великих екранів.

Макіяж Рене Зеллвегер

Зараз Рене Зеллвегер виглядає приголомшливо і все частіше з’являється на світських заходах, демонструючи підтягнуту фігуру, гарні зачіски і, безсумнівно, відмінний макіяж.

У Рене досить незвичайна зовнішність, яку назвати стандартно красивою не можна, але, безумовно, у цій актриси є та чарівність і та харизматичність, якій позаздрять багато голлівудських красунь. Отже, який же макіяж зачаровує і притягує погляди до Рене Зеллвегер?

1. У Рене дуже сильний погляд, для якого макіяж – це не пункт першої необхідності.

Макіяж Рене Зеллвегер

2. Рене дуже імпонує мені зовні, оскільки вона досить незвичайна жінка, але не страшна і якась вульгарна, а зі своєю власною родзинкою.

Макіяж Рене Зеллвегер

3. У Рене практично завжди однаковий макіяж, який їй, безсумнівно, підходить, ну а інакше й бути не може, адже якщо б все було по-іншому, то вона не віддавала перевагу саме йому.

Макіяж Рене Зеллвегер

4. Нестандартна краса приваблює багатьох чоловіків, тому Рене ніколи не залишається без уваги. Макіяж у неї дуже ніжний, хоча на Рене мені подобається більш яскравий мейк-ап.

Макіяж Рене Зеллвегер

5. Образ отакої чортиці безумно йде Рене, а цей грайливий погляд у поєднанні з червоними губами вбиває наповал.

Макіяж Рене Зеллвегер

6. У Рене завжди приємний колір обличчя. Напевно не останню роль в цьому відіграє здоровіший спосіб життя, якого дотримується актриса.

Макіяж Рене Зеллвегер

7. Це фото з однією з численних фотосесій Рене. Виглядає чудово, візажисти і перукарі «браво!».

Макіяж Рене Зеллвегер

8. У Рене дуже великі губи і зовсім маленькі вузькі очі. Напевно, таке поєднання повинно викликати у людей неприємні почуття, адже багато хто звик до красунь з великими очима і пухкими губами, але, як мені здається, у цієї актриси все настільки гармонійно, що язик не повернеться назвати її страшненькою.

Макіяж Рене Зеллвегер

9. Рене не любить косметику і в повсякденному житті намагається не користуватися нею. Але ось на публічних заходах розгледіти щонайменше макіяжу все ж можна. Чарівна посмішка і іскристі очі – головний козир Рене, а вже наявність на обличчі косметики – справа десята.

Макіяж Рене Зеллвегер

10. На цій фотосесії з Рене намагалися зробити порцелянову лялечку. Що ж, варто зауважити, що це вдалося. Макіяж гарний, мені подобається коли на Рене яскраві кольори, як в одязі, так і мейк-апі.

Макіяж Рене Зеллвегер

11. Мені здається, що Рене не підходить бути брюнеткою, краще в світлому кольорі, хоча коли актриса темненька, то її вилиці виділяються набагато більше.

Макіяж Рене Зеллвегер

12. Ідеальна укладка, бездоганний макіяж – і Рене перетворюється у жінку з минулого (зокрема на цьому фото).

Макіяж Рене Зеллвегер

13. У неї може бути як грайливий, так і спокійний погляд. Рене змінюється буквально на очах і я обожнюю це в неї. Такий макіяж мені не дуже подобається, але в кінці-кінців Рене вже далеко не молоденька дівчина, щоб робити шикарні стрілки і наносити яскраво-червону помаду.

Макіяж Рене Зеллвегер

14. Смішне фото, але Рене на ньому дуже красива. Такий колір помади мені подобається.

Макіяж Рене Зеллвегер

15. Стандартний макіяж актриси. Знову ж виділю ідеальну шкіру. На губи можна було нанести помаду яскравих відтінків.

Макіяж Рене Зеллвегер

16. Природна чарівність понад нав’язаних стереотипів, і Рене – головний тому доказ.

Макіяж Рене Зеллвегер

17. Тут все відретушовано до неможливості, але привабливість і якась загадка актриси залишається навіть на таких «неживих» фотографіях.

Макіяж Рене Зеллвегер

18. Світлі тіні на нижніх повіках – явно зайве, але в цілому все лаконічно і гармонійно. Біла сорочка на Рене виглядає чудово, хоча крій у неї самий звичайний.

Макіяж Рене Зеллвегер

Напишіть відгук