Макіяж Періс Хілтон

Спадкоємиця мільйонної імперії, дочка готельного магната Ріка Хілтона – Періс Хілтон, звикла бути об’єктом пильної уваги преси і навчилася з легкістю маніпулювати громадською думкою. Вона молода, багата і знаменита – що ще потрібно для повного щастя? Звичайно, необхідно залишатися красивою і завести власну сім’ю, над чим Періс Хілтон посилено працює.

Макіяж Періс Хілтон

Вона зустрічається з власником нічного клубу в Лас-Вегасі Саєм Уейтсом і намагається підтримувати дівочу форму, хоч їй уже 30 років і вона далеко не юна дівчинка. Періс обожнює експерименти і ненавидить правила, тому абсолютно закономірно, що у блондинки настільки мінливий стиль і, безсумнівно, макіяж, за допомогою якого непримітна кароока, а нині блакитноока дівчина перетворюється на гламурну світську левицю. Давайте подивимося на макіяж Періс, яка не перестає дивувати публіку.

1. Макіяж виразно непоганий, оскільки для Періс дуже складно підібрати вдалий макіяж. У Хілтон так звані «запалі» очі і верхні повіки практично закриті шкірою. Макіяж чудовий, тому цей недолік не так вже помітний.

Макіяж Періс Хілтон

2. Відмінний макіяж, який прекрасно приховує все той же вищеописаний недолік. До речі, тут як не можна краще видно, що в Періс карі очі.

Макіяж Періс Хілтон

3. Ліве око Періс живе своїм життям, тому не варто дивуватися тому, що воно практично закрите. Не знаю, чи можливо зробити його нормальним за допомогою хірургічного втручання, але Періс не поспішає це робити. Макіяж, звичайно, чудовий, але на Періс він виглядає не так шикарно.

Макіяж Періс Хілтон

4. Відмінний мейк-ап зробив свою справу – очі майже однакові.

Макіяж Періс Хілтон

5. Якийсь бляклий макіяж для такої яскравої і феєричної дівчини як Періс Хілтон. До того ж дуже помітно, що губки Періс підкачала.

Макіяж Періс Хілтон

6. Посмішка, безсумнівно, дуже підходить Періс. Коли вона посміхається, то виглядає дуже милою і доброю дівчиною. Макіяж на фото нижче мене не вразив, такі тони не для Періс.

Макіяж Періс Хілтон

7. По всій видимості для Періс образ – це все, інакше як пояснити, то що вона постійно носить кольорові лінзи і фарбує волосся в світлий колір? От би подивитися на неї без усього цього … Ну да ладно, якщо вона хоче бути гламурною блакитноокою блондинкою, то це її право. Макіяж дуже красивий, але ліве око знову підкачало …

Макіяж Періс Хілтон

8. Чарівний образ і макіяж. Можна було б обійтися і без банта на голові, оскільки і так все надто «карамельно».

Макіяж Періс Хілтон

9. Мені здається, що червона помада підходить Хілтон, тому такий макіяж мені дуже подобається.

Макіяж Періс Хілтон

10. До дивацтва лаконічний образ, але в ньому Періс разюче хороша. Зачіска, чорний піджачок, красиві прикраси – ось все те, що робить цей образ відмінним. Макіяж міг бути і яскравішим (маю на увазі мейк-ап очей).

Макіяж Періс Хілтон

11. Жах. Просто жах.

Макіяж Періс Хілтон

12. Ставність і аристократичність – це не доля Періс, тому в такому образі вона виглядає безглуздо. Макіяж очей дуже неохайний.

Макіяж Періс Хілтон

13. Дивлячись на фото, висновок напрошується сам собою – Періс фарбувалася сама.

Макіяж Періс Хілтон

14. Ідеальний образ для Періс. Дуже подобається макіяж, але з зачіскою перемудрили.

Макіяж Періс Хілтон

15. Гламур в чистому вигляді. Думаю, що в порівнянні з іншими роботами візажистів тут все не так погано. Варто зауважити, що Періс любить рожеві тіні і рожеву помаду.

Макіяж Періс Хілтон

16. Відмінний образ і красива фотографія. На жаль, такий тандем зустрічається не часто.

Макіяж Періс Хілтон

17. Аж надто багато тіней. Через брак того, що можна возвеличити або покритикувати, зазначу цікаву форму вух Періс.

Макіяж Періс Хілтон

Напишіть відгук